gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kar görüntülü perde modeli

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sizlere oldukça değişik ve odanızın havasını değiştirecek bir perde modelini paylaşmak istiyorum.Eğer farklı hobilere merakınız varsa ve bu hobilerinizi özellikle ev dekorasyonlarında daha çok kullanıyorsanız işte size kar görüntüsü veren perde modeli.Artık nerede ve hangi odanızda kullanacağınız size kalmış birşey=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. prensesim

prensesim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş paylaşdığın için teşekkür ederim

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    enee bayıldımm bende istiyorummmm :D

Kar görüntülü perde modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karı koca & peri

karı koca & peri

Reduced: 91% of original size [ 561 x 402 ] - Click to view full image _ ohhh iyi olmus aferin periii
  2. perde modelleri.......

perde modelleri.......

spor perde modelleri
  3. Perde modelleri

Perde modelleri

Evimiz için önemlidir perdeler bunlarda sizler için birkaç perde modeli kızlar.:)
  4. Kar Görüntülü Perdeler

Kar Görüntülü Perdeler

ev dekorasyonu görüntülü Yine süper bi fikir sunuyorum sizlere.Evde yapıp cam yatak odası kapı istediğiniz yerde kullanabileceğiniz perde modeli.Aslında bunların hazırıda bulunmakta ama yapmak sizce daha eğlenceli olmaz mı? Beyaz yapışkanlı kağıt ve ince kurdelalarla yapabileceğiniz harika bir dekor.Eğer yuvarlak kesilmiş kağıtlar bulamazsanız kendinizde...
  5. Perde Modelleri

Perde Modelleri

Bir evin olmazsa olmazlarından biri perdelerdir.Perdeler sadece dışardan gelen görüntüyü kapatmak için kullanılmaz bazende bi aksesuar gibi kullanılır.İşte sizlere birkaç perde modelleri..

Sayfayı Paylaş