gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kar sözleri en güzel kar mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kar sözleri en güzel kar mesajları karla ilgili güzel sözler kar sözler, kar sözleri, kar mesajları,

İşte size güzelinde güzeli olan hatta en güzeli olan, kar sözleri ve mesajalrı Melek'ler:D:D

Bembeyaz Yağan Kar, Geçmişte nekadar kötü anı varsa hepsini örter… Bize yeni bi gelecek yaratma imkanı sağlar… Hayat yolunuz kar gibi bembeyaz olsun Melek'ler:)

Sizlerin de karla ilgili güzel sözleri yada mesajları var ise bu yazı adı altında paylaşmanızı rica ediyoruz Melek'ler:)

2. İstanbul ve Ankara'lılar, kar görünce sevinen İzmir'lilere görgüsüz diyorsunuz ya, siz yazın Çeşme'de elinizi suya şap şap vurup, kumdan kale yaparken ödeşicez biz sizlerle :))

3. ANKARALIYIZ KARDEŞ

ANKARALIYIZ KARDEŞ Forum Okuru

izmirliye gelsin

Herhalde hiç çeşmeye kitmedin İzmirli çeşme yi abaratma :d

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kar yağarsa eğer yeni bir yıl başlar . kar o kadar zariftirki büyük bir cesaret kadar

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İyisin hossun bir yokussun harbiden baya bi boşsun izmirli seni ;)

6. adem bürçek

adem bürçek Forum Okuru

güvendiğiniz dağlara karlar yaşadığında en güzel çare zirveye çıkıp leyenle kaymaktır o kadar :))))

Kar sözleri en güzel kar mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları

Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları

En Güzel Face Sözleri Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları Facebook sayfanızda çok güzel sözler mi paylaşmak istiyor sunuz? O halde bizde size bu konuda yardımcı olalım ve size en güzel face sözlerini sunalım Melek'ler. En güzel facebook sözleri Güzel Facebook mesajları sizlerle Güzel Sözler Face Sözleri Dün gece, hiç tanımadığım bir Travestiye rastladım sırf sana benziyor diye...
  2. En Güzel Kar Resmi Yarışması

En Güzel Kar Resmi Yarışması

tam kar mevsimini doyasıya yaşadığımız şu günlerde herkes bu kar güzelliklerini ölümsüzleştirmek ister :D:D bizde öyle yapacağız melekler :D:D En Güzel Kar resimlerinizi çekip bana pm yolu ile ulaştırmak olucak kızlar :D:D Resimleri lütfen netten almayın kendi çektiğiniz resimler olucak kızlar resimlerinizi...
  3. Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

2012 Karım İçin Sözler 2012 karıma güzel sözler Bir misafirimizin isteği üzerine eşine yollayabileceği güzel sözlerden bazılarını ekliyoruz melekler :) Bir kadına inanmak, ona tapmak, onu hayatin başlangıç noktası, ışığı bellemek… Bu yeniden doğmak değildir de nedir? HONORE DE BALZAC Karıma: hayatimi tatlandıran, içimden su çok hızlı gecen, adeta uçup giden hayati durdurma isteği...
  4. En güzel zehir sözler mesajlar

En güzel zehir sözler mesajlar

Zehir Mesajlar Kısa Zehir Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda misafirlerimizden birinin ricası üzerine sizlerlede kısa ve güzel zehir sözleri - zehir mesajları paylaşmak istedik. Zehir Sözler *Çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle şimdi ağlıyorum seni düşündükçe. *Zehirli bir yıLan gibisin yaklaşma bana uzak dur sevgimden, ben...
  5. En güzel sevgisizlik sözleri sevgisizlik mesajları

En güzel sevgisizlik sözleri sevgisizlik mesajları

Sevgisizlikle İlgili En Güzel Mesajlar Sevgisizlikle İlgili Sözler Merhaba Sevgili Mele'ler bu yazımızda kendinin sevilmediğine inanan bütün arkadaşlarımıza önce bizim tarafımızdan sevgi dolu mesajlar hediye ediyor ve daha sonrada onların ricası üzerine sevgisizlik ile ilgili mesajlar paylaşıyoruz. "Ben sevilmiyorum ve sevgisizlik sözleri istiyorum" diyenler buyrun lütfen; Ne...

Sayfayı Paylaş