gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kar taneleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. pesaab

pesaab Forum Okuru

Ce: kar taneleri

canım tüm resimlerine baktım hepside çokgüzeller eline sağlık ...

kar taneleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kar Tanesinin Mikroskopta görüntüsü

Kar Tanesinin Mikroskopta görüntüsü

kar tanelerinin şekilleri kar taneleri şekilleri tanesi tanelerinin geometrik Kar taneleri mükemmel geometrik şekilleriyle adeta gökyüzü çiçeklerine benziyor.Bir tanesini bile en dahi mimar dakikalarca uğraşmadan çizemeyeceği halde,ALLAH milyarlarcasını her saniyede şekillendirip,eşit ağırlıklardakesip yeryüzüne gönderiyor. --ingiliz bilim adamı 24 bin kar tanesi...
  2. Kar Tanesİnİn Mİkroskoptakİ Halİİ..

Kar Tanesİnİn Mİkroskoptakİ Halİİ..

nette gezerken buldum ve ilginç geldi..paylaşmak istedim..rabbimin hikmeti böyle bişey olsa gerek..şu güzelliğe bakın..
  3. Nilüfer - Kar Taneleri

Nilüfer - Kar Taneleri

Alıcı kuşlar gibi başımın üstünde dönüp durmayın Alıcı kuşlar gibi başımın üstünde dönüp durmayın Kol kola girip yalnızlığımı vurmayın yüzüme kar taneleri Kol kola girip yalnızlığımı vurmayın yüzüme kar taneleri Ah özledim hemde çok özledim ezberledim beklemeyi Özledim hemde çok özledim ezberledim beklemeyi Yollar benim umudumdur yoları kapatmayın Yağmayın yollarıma durun kar taneleri...
  4. Kayahan - Kar Taneleri

Kayahan - Kar Taneleri

Alıcı kuşlar gibi başımın üstünde dönüp durmayın Alıcı kuşlar gibi başımın üstünde dönüp durmayın Kol kola girip yalnızlığımı vurmayın yüzüme kar taneleri Kol kola girip yalnızlığımı vurmayın yüzüme kar taneleri Ah özledim hemde çok özledim ezberledim beklemeyi Özledim hemde çok özledim ezberledim beklemeyi Yollar benim umudumdur yoları kapatmayın Yağmayın yollarıma durun kar taneleri Yollar...
  5. Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi…

Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi…

Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi… Tıpkı kar tanelerinin masumiyeti gibi Kar yağsa bugün tüm aşklara... El ele tutuşsa tüm sevdalılar kar tanelerinin iç içe geçmesi gibi… Sevişse ruhlar bütünleşse birbirleriyle... ağaçların üzerinde elele tutuşan buz damlaları gibi… Bunalan tüm aşklar uçussa gökyüzünde sonsuzluğa yelken açar gibi. Kaçışsa uzaklaşsa tüm...

Sayfayı Paylaş