gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kar Tanesi Otel Resimleri

Konu, 'Kış Otelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kartanesi resmi kartanesi otel otel resimleri kar tanesi resmi Kar Tanesi Otel Resimleri ..."
    [​IMG] [​IMG] "Kar Tanesi Otel Bilgileri ..."

Oda Özellikleri:

Bütün odalarda WC, küvet, saç kurutma makinası, direkt hat telefon, digiturk ve radyo yayınlı TV, özel nemlendirme sistemi, oturma grubu ve kasa bulunmaktadır.

Otel Özellikleri:

Rrestoran, bar, kablosuz internet bağlantısı, baby sitter servisi. Kartanesi Otel Uludağ?ın çatı restoran ve barı kendine özel konseptinde hazırlanmış yemek ve müzik menüleri, ücretli olarak misafirlerimizin damak zevkine sunulmaktadır. Çatı, günün geç saatlerinde şömine keyfi eşliğinde ücretli olarak sunulan ayrıcalıklı servisi, tüm ithal içkileri, kokteylleri, özel şarap çeşitleri, farklı tadları, keyifli bir müzik ile bütünleştiren özel mekanıyla misafirlerimize özel anlar yaşatmak için hizmet veriyor.

Aktiviteler:

jakuzi, kapalı havuzda, sauna, spor salonu, sinema, kayak, masaj, wellness, yoga, pilates, snowboard, kar motoru.

Kar Tanesi Otel Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Kar Tanesi

Zerrin Özer - Kar Tanesi

Gökten oynaya oynaya yağar kar tanesi Düşer sessiz sessiz döne döne kar tanesi Havalar çok ayaz çok ayaz çok ayaz üşüyorum Dön gel dön gel artık dön gel dön gel artık Seni seviyorum istiyorum özlüyorum Gökten damlaya damlaya yağar damlacıklar Düşer tane tane döne döne damlacıklar Her taraf çal çamur çal çamur çal çamur Yağıyor sel yağmur sel yağmur sel yağmur Üşüyorum... Dön gel...
  2. Kar Otel Uludağ Otel Resimleri

Kar Otel Uludağ Otel Resimleri

uludağ resimleri kar oteli oyunu uludağ otel resimleri Kar Otel Uludağ Otel Resimleri ..." "Kar Otel Uludağ Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: Toplam 67 oda bulunmaktadır. Otel Özellikleri: Tv odası ve ücretsiz otopark, toplantı odası, tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, mikrofon, televizyon ve fax. Aktiviteler: Oyun Odaları, lobi bar özellikle beş çayı...
  3. Bir kar tanesidir hayat.

Bir kar tanesidir hayat.

Bir kar tanesidir hayat. Başlangıçta tertemiz ve masum… Kötülüklerden habersiz… Sadece yeryüzünde ufak da olsa bir yer bulabilmektir kendine tüm amacı, hayatta kalabilmek… Sonra birden başka kar tanelerinin arasında bulur kendini. Heyecanı, arkadaşlığı öğrenir. Aşkı öğrenir. Kalbinin attığını, yaşadığını hisseder. O kar taneleriyle birleşip koca bir çığa dönüşür. Zararsız bir çığ ama… Ve...
  4. kar tanesi

kar tanesi

kar tanesinin hayatı Eğer kışın yağan kardan nefret ediyor ve niye her kış yağar ki bu kar diye Düşünüyorsanız bu küçük kar tanesinin öyküsünü bilmediğinizdendir.merak ettiyseniz eğer buyurun bakalım; >''Bir zamanlar gökyüzünde yaşayan küçük kar taneleri varmış. Bu kar taneleri her kış gökyüzünden bir melek tarafından yeryüzüne düşürülür, yeryüzünde bir süre kalıp doğada ki pislik ve...

Sayfayı Paylaş