gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kar yagiyor...

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Kar yagiyor...
    ne güzel..özledik valla böyle kar yağsa keşke ankarayada..bu gidişle susuz kalcagız:(

Kar yagiyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kar

kar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karınca

karınca

Brenda yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı. Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına.Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı. Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslebileceği bir oyuk...
  3. Türkü gözlüm ( Kar yagiyor )

Türkü gözlüm ( Kar yagiyor )

Kar yağıyor türkü gözlüm Kar yağıyor buralara Uzun hava ağıt gibi Dökülüyor bulvarlara Sen de gittin buralardan Böyle bir karlı havada Okul bittikten sonra 95in yılbaşında Gelmiş özlemiştin beni Sarılmıştın hıçkırıkla Kar yağarken dilek tutmuş Kar yemiştin avucumda Nasıl gittin türkü gözlüm Mahzun kaldım buralarda Gülüşlerimiz geliyor Ağlıyorum buralarda Sen bir öğretmensin...
  4. Karlar Düşer...

Karlar Düşer...

Birbirinden güzel karlı dağların resimlerini sizler için ekliyorum Melek'ler.Beğendiğinizi alabilir dilediğinizce kullanabilirsiniz:tik:

Sayfayı Paylaş