gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kar_tanesi oldu bulaşık makinesii :D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Melişcikler kaç zamandır bizim evde yaşanan bir olay var bende bunu anlatmadan geçemicem. Kay aydır bulaşık makinesi alıcaz fakat bir türlü alamadık.Annem alalım dedikçe babam yok diyor.Tabi bu sıralarda da komik diyaloglar geçmiyor değil. Bunlardan bir kaç tanesi sizlerle ahh ahh kabak benim başıma patlıyor her seferinde.

Yemekteyizz şimdi bakın nolucak.
    A-annem
    B-babam
    Ç-ben
    Ab-Abim

A-Offf yarın gidecem bir bulaşık makinesi alıcam
    B- Ne gerek var yav hani bulaşık
    A-Olsun misafir falan geldiğinde hemen makineye dizerim biter elimi bile değmem.
    B-Amma üşenir oldunuz haaa iki tabak, çanak
    A- Olsun ben alıcam bıktım bulaşık yıkamaktan
    Şimdi babamın dediğine iyi dikkat edin :D:D
    B- Yahu ne gerek var evde bir tane var zaten ikincisine gerek yok bence
    A- Hani ben niye görmüyorum
    B-İşte tam yanında yemek yiyor yaa bundan iyi makinemi olur elektrikte harcamıyor hiç :D:D:piha::piha:
    Ç-Aşkolsun baba yaaa makine olarak mı görüyon beni
    B- Olur mu kızım, tam otomaik olmadığından fazla görmüyorum.

Ve yine böyle bir olay bu sefer sofradayız.Annem bulaşık makinesi alıcam demiyor . Yemek yedik tam sofrayı toplayacam.
    A-Oğlum şu iki üç tane domatesleride yede bitsin de yıkansın tabaklar böyle konmasın dolaba
    Ç-Aaa abi ye ye değilse makine boşa çalışacak doldurmak lazım demii hadi ham yap.
    Ab- Tabi tabii gamze boşa çalışmasın:D:D :piha:
    Ç- Offff offff makine olarak yaşıyorum bu evde bennnn

Gördüğünüz gibi melişlerr bu bulaşıklardan hep çekiyorum.

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:oyy kıyamam sana yaa bende bekarken baba evindeyken öleydim:D artık cnaıma tak etmişti valla:DBen evlenir evlenmezde annem bir bulaşık makinesi aldı:Deee ne yapsınn ben gidince yenisine gerek var:puha:
    Canım yaa bu güzle paylaşımın çok hoşuma gitti teşekkrüler bulaşık makinesi ayy pardon zuzuumm:D

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım benimm :D gıı yazık kartaneme babası alıver bi makine :hhh: ama varya domatesleri ye kalmasın makine boşa çalışcak konusuna koptumm ya cnm tesekkürler

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyy şu bulaşık işini hiç sevmiyom yaaa:bulas::bulas::bulas::bulas:

yıka yıka bitmiyo yenilei geliyo benim evde de bulaşık makinesi var ama 4 yıllık evliyim ve hala makineyi kurdurmadık benim koca yüzünden hep oyalanıyo:n028: bi de mutfağım dar :hıms: nasıl olcak bilmiyom yaaaaaa

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    oofff offfffffffff yarama tuzz bastınızzz.... benim de makine yok :( alınmadı ne gerek var iki kişisiniz diyee emee iki kişi olsakdaa çıkıyorr 40 kişilik blaşık off offf off offf offf !!!

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Kartanem bizim evdede aynı durum var bulaşık makinesi alalım dedikçe babam evde 2 tane var (ablam ve benden bahsediyor :D) 3.bulaşık makinesine ne gerek var diyor :D:D
    Allahtan ben suyla oynamayı seviyorumda çok sorun etmiyorum bulaşık yıkamayı

7. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :laugh:Her eve lazım kızlar,ikna edin evdeki beyleri..Aklıma gelen bir olayı anlatayım sizlere...
    Bir kaç yıl önce çok fena belim tutulmuştu..Ayakta durmak bile yasaktı..Bir pazar sabahı kahvaltı hazırladık,çoluk çocuk yedik afiyetle ..Ben sandalye üzerinde zor oturuyorum..Çocuklar dersanekurs dağılmak üzere..Kalcaz evde eşimle ben..Bari ben toplayıp yıkayım bulaşıkları dedi garibim..Tezgah alçak eşim uzun boylu..:laugh: iki kat topladı elinde bir güzel yıkadı,son tabağa gelince bana baktı ve neden bulaşık makinesini söylemedin belim koptu dedi..:piha:

eee sandıkta değil yanındaydı dedim.. o gün bugündür makinenin en ufak bir arızasında hemen servisi çağırır..ne olur ne olmaz bulaşıklar yine eşime kalmasın diye..:laugh:

Kar_tanesi oldu bulaşık makinesii :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D Sabah jimnastiğimizi yapmak için "Çalıştır"' komutuna tıklamak yeterli olsa.. İşten güçten bunaldığımızda ESC'e basarak her şeyden bir süre kaçabilsek, biraz rahatladıktan sonra "Herhangi bir tuşa basarak" geri dönebilsek... (EKLE/KALDIR) menüsüne girerek görmek istediğimiz herkesi hayatımıza dahil etsek, sevmediğimiz insanları sonsuza kadar...
  2. D@rkangelimiz hala oldu

[email protected] hala oldu

Sevgili [email protected] bu sabah 07.00 sularına hala olarak girmiştir,Biricik Kardeşinin nur topu gibi bir kızı olmuştur,ailesine ve ülkesine hayırlı ve sağlıklı bir evlat olması dileğiyle hoşgeldin bebek ,melek bebek :nazar:
  3. SmiLeyLer ünLü oLdu ...:d

SmiLeyLer ünLü oLdu ...:d

:piha: Ajdara bittim ben yaa...... tıpatıp aynıLar... :laugh:
  4. Hamişim kızlarrr hamişimmmm  şükürler olsun rabbime :d

Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d

hamişim hamileliği hiç bu ay beklemiyodum mart bize kapıdan baktırıcak dedim AMA HİÇTE ÖLE DEDİĞİM GİBİ OLMADI İNANIN ÇOK HEYCANLIYIM ... SABAH EŞİM İŞE GİDİNCEE BENDE İŞE GİTMEK İÇİN HAZIRLANIYODUM İÇİME KURT DÜŞTÜ YAPICAM ŞU TESTİ DEDİM AMA ÜMİTLİ DEĞİLİM TAKMAMIŞTIMDA BU AY HİÇ İNANINKİ... İLK GEBELİĞİMDE (düşük olmuştu) 3 gün önceden çıkmıştı teste dayanamadım bende SONRA ALDIM ELİME...

Sayfayı Paylaş