gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kara Basma İz Olur Flüt Notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kara Basma İz Olur Flüt Notaları var mı acaba lütfen biri sesimi duysun yaa

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kara Basma İz Olur Flüt Notası
    la sol la sol do sol fa mi fa sol fa la sol fa mi

Kara Basma İz Olur Flüt Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldızların Altında Flüt Notaları

Yıldızların Altında Flüt Notaları

Yıldızların Altında Flüt Notaları Yıldızların Altında Flüt Notası Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfmızda Yıldızların Altında adlı şarkının flüt notalarını, gelen yoğun istekler üzerine sizlerle de paylaşıyoruz. Si-do-re-mi-re-fa-mi Mi-fa-fa-mi-re-do-mi Mi-re-do-si-mi-do Si-do-re-do-mi-re-do-si-la
  2. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  3. Sarı Mendil Flüt Notaları

Sarı Mendil Flüt Notaları

Sarı Mendil Flüt Notaları Sarı Mendil Flüt Notası Sarı Mendil Türksüünün Flüt Notaları fa-sol-la-la-la-do-la-fa-sol-la fa-sol-sol-sol-fa-la-sol-mi-fa-mi-re-re-re Sarı Mendil Sözleri (Anonim) Sarı mendil eldedir yar yar yar aman Gürün şah beldedir gel gel gel aman Gönlümüz yine birdir Darılmamız...
  4. Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları arıyorum ben şayet varsa siz ya da biliyorsanız bana Titanic Flüt Notalarını yazın.
  5. Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müziği Flüt Notaları titanik müzik notaları flüt Bir misafirimizin sorusu üzerine bu konuyu açıyor ve Titanik film müziğinin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) do - do -do -do -si- do- do-si-do-re–mi-re-do-do-do-do-si-do-do-sol-do-re-sol-sol-fa-mi-re-mi-fa-mi-re-do-si-do-do-si-do-re-mi-re-do

Sayfayı Paylaş