gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kara Göründüüüüüüüüü

Konu, 'Karikatürler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

:Dhahaha denk gelmiş Allah seni... [​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    puhahhaa emeğine sağlık :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kara Göründüüüüüüüüü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kar

kar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karınca

karınca

Brenda yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı. Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına.Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı. Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslebileceği bir oyuk...
  3. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  4. Düz karın

Düz karın

Arkadaşlar düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece yapmanız gereken şey günde 5-10 defa köprü kurup içinizden 30'a kadar saymanız yeterli. köprü kurduğunuzda karnınızdaki kasların gerildiğini hissedeceksiniz ve inanın bana 1 hafta içinde karnınızın ne kadar düz göründüğünü farketmeye başlayacaksınız.
  5. Karlar Düşer...

Karlar Düşer...

Birbirinden güzel karlı dağların resimlerini sizler için ekliyorum Melek'ler.Beğendiğinizi alabilir dilediğinizce kullanabilirsiniz:tik:

Sayfayı Paylaş