gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kara kalem

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

3. arasdersim

arasdersim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
kara kalem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kara Kalem Efekti Vermek

Kara Kalem Efekti Vermek

resme karakalem efekti verme karakalem efekti verme karakaleme çeviri programı efekt programı resime 1.CTRL + O ile Resmi Açın 2.Resmimiz Renkli İse Shift + Ctrl + U ile Renksize Çeviri Yapın.(Image/Adjustments/Desaturate or Shift-Control-U) 3.Duplice Edin.( CTRL + J ) 4.Image/Adjustments/Invert (CTRL + İ) 5.Layers Bölümünden Bu Layerin Türünü Normalden Color Dodge olarak Değiştirin....
  2. Kara Kalem Kış Manzaraları

Kara Kalem Kış Manzaraları

karakalem istanbul manzaraları istanbul kış manzaraları karakalem kış resimleri Kış resimlerine bir de kara kalemden bakalım:ehi:
  3. Kara Kalem Ağaç Resimleri

Kara Kalem Ağaç Resimleri

Kara Kalem Ağaç Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? Lütfen varsa konu linkini verin yoksa konusunu açın :)
  4. Kara Kalem Baykuş Resimleri

Kara Kalem Baykuş Resimleri

Kara Kalem Baykuş Resimleri Kara Kalem Baykuş Çizimleri Kara Kalem Baykuş Fotoğrafları Kara kalem çizimleri sever misiniz bilmem ama ben çok seviyorum ve benim gibi kara kalem sevenler için, bu sayfamızda kara kalem baykuş çizimlerini paylaşıyorum Melek'lerim.
  5. Kara Kalem Yüz Resimleri

Kara Kalem Yüz Resimleri

Kara Kalem Yüz Resimleri de paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden Kara Kalem Yüz Resimleri için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş