gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kara kedimi giriyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

gençkızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ'u kapan Meltem Cumbul çifti azdaha ayrılacaktı......

ESKİ SEVGİLİ İÇİN KAVGA!
    AMERİKA'YA GİDEN MELTEM CUMBUL ESKİ SEVGİLİSİ, OYUNCU MARC SENTER İLE GÖRÜŞTÜ...

Bunu öğrenen istanbul'daki sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ kıskançlık krizine girdi. Meltem Cumbul'un telefonlarına çıkmayan Kıvanç Tatlıtuğ'u, çiftin ortak bir arkadaşı sakinleştirdi. Daha önce Amerika'da 2 yıl kalan Meltem Cumbul, Marc Senter ile 1,5 yıl aşk yaşamıştı. Meltem Cumbul ile Türkiye'ye dönerken ayrıldığı Marc Senter dost kalmıştı.

Kara kedimi giriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Kara Kedi (2010)

Serdar Ortaç - Kara Kedi (2010)

serdar ortaç kara melek Serdar Ortaç 2010 yazına yepyeni albümüyle birlikte girdi .Daha önceki albümlerinin kaletisini aratmayacağını düşündüğüm Serdar'ın bu yepyeni albümü hakkında ki bilgilere geçiyorum Albüm İçeriği Poset Var mı Yeşil Su Mikrop İşim olmaz Kara Kedi Haksızlık Kolayca Parodi Sanırım Zehir Los Kerbela İki Paralık Üzgünüm Sabrımdan Gülün Rengi
  2. Rüyamda kara kedileri kovalıyordum lütfen tabir edin..

Rüyamda kara kedileri kovalıyordum lütfen tabir edin..

Arkadaşlar çok garip bir rüya gördüm.Rüyemde kara kedileri kovalıyordum.Normalde kediden de korkarım yani, bunun bir anlamı varmı acaba?
  3. rüyamda kara kedi gördüm :S

rüyamda kara kedi gördüm :S

Kocaman bir kara kedi gördüm rüyamda.Kara kediye pek iyi demezler ama rüyada ne demek onu da bilmiyorum.Yorumlarmısınız ?
  4. Kara Kedi Görmek Uğursuzluk mu?

Kara Kedi Görmek Uğursuzluk mu?

bu konu kara kedi görmenin uğursuz getirip getirmediği hakkında bilgilere yer vermektedir. Yolda bir kara kedi gördüğü zaman yolunu değiştirenler yada o günün kendisine çok kötü şeyler getireceğine inanan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Toplumumuz da genel olarak kara kedi görmenin uğursuzluk getireceğine inanılır. Peki kara kedi görmek gerçekten uğursuzluk işareti mi? Eski Mısır´da...

Sayfayı Paylaş