gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kara Kutu Dizi Konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kara kutu.Jpeg Adı Yok olan yayımlanan Pana filmi yapımı ve haberi sürekli olarak yayılmasına rağmen adını değiştirme kararı alan yapımcılarımız Kara Kutu Dizisi isminde karar kılarak doğru bir sonuç elde ettiklerini ve bu isim daha kaliteli olduğundan kuşkusuz eminiz. Dizimizin fragmanı da yayımlanmasından itibaren bekleyenler için birden bire bomba sürprizler yayılması gerçekten çok ilgi çekici olduğu, bizi de sevindirerek şaşırtmıştır. Dizimizin şuan ki büyük çekim aşamalarının bittiğini ve ileriki zamanlarda yeni bir fragmanla beraber artık tarihinin belli olacağını tahmin ediyoruz. Aksiyon dolu dizimizin konusu da şöyledir!
    Kara Kutu Dizisi Konusu

Ana karakterimizi canlandıracak olan Orhan Kılıç'ın, Mehmet karakterinin başından geçen olaylara esinlenecektir. Öncelikle Mehmet, rutin bir hayat savaşı sürüyor ve hayatında herhangibi ne kendisine, ne de başkasına zararı dokunmayan kendi halinde bir insandır. Ülke karışınca maalesef savaşa gitmek zorunda kalan Mehmet'in, büyük bir pusuya yakalandıktan sonra, beyininden yara aldığı andan itibaren hafızasını kaybeder ve yeniden kendisini arama öyküsünü ele alacaktır. Kara Kutu izle de aşk, entirika ve en önemlisi de büyük aksiyonlar yaşanacaktır.

Kara Kutu Dizi Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizinin konusu

Dizinin konusu

Heybeliada'dan çocukluk arkadaşı olan Şevket ve Rıza dünür olmaya hazırlanmaktadırlar. İki adamın çocukluk ve ilk geçlik yılları birlikte geçmiş ancak yıllar içinde yolları ayrılmıştır. Şevket okumuş savcı olmuş, Rıza ise babasının, dönemin milletvekili Adnan Menderes'e söylediklerinden ve görüşlerinden etkilenmiştir. Bu arada İstanbul'da ve Ankara'da üniversitelerde öğrenci hareketleri...
  2. Emel Müftüoğlu - Kara Kutu

Emel Müftüoğlu - Kara Kutu

Bahtımın karayazısı hiç haberin var mı Ben sana küstüm ,darıldım, ben sana alındım Çektiklerimin darısı senin başına Hele bir ele geçirirsem çıranı yakarım Hele bir içim soğusun, kirpiğimde yaş kurusun Fırtınam selim durulsun, efkarım yanına kar Bu günün yarını var unutma yar Hatıran bana emanet kara kutuda Çocukluğunu koydum içine sandığının Bağırıp cağrışlarını, kaçışlarını Sevip sevip te...
  3. Kara Kutu Nedir

Kara Kutu Nedir

Kara Kutu Nedir ? Arkadaşlar uçakta kazanın sebebini gösteren kara kutu aslında nedir nasıl bişeydir?
  4. Kara Ekmek Dizi Konusu

Kara Ekmek Dizi Konusu

kara ekmek ne zaman başlıyor, kara ekmek dizi oyuncuları, kara ekmek hangi kanalda, kara ekmek dizisinin konusu ATV Ekranların da çok yakın da başlayacak olan "Kara Ekmek" şu sıralar ekranlar da dönen fragmanı ile henüz başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni yayın dönemin de birçok başlayan dizi reyting kurbanı olarak yayından kaldırılıp erken final kurbanı oldu. Bakalım...
  5. Kara Kutu Dizi Oyuncuları

Kara Kutu Dizi Oyuncuları

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olacağını daha önceden söylediğimiz Kara Kutu kalite kokan bir kadrosuyla belki de en büyük özelliklerinden ve diğer dizilere göre avantajlarından birisi olacaktır. Çünkü bünyesinde barındırdığı harika oyuncularla, resmen bir şampiyonlar ligi edası verecek olan dizi sektörünün bu seneki kesinlikle en iddaalı ve köklü dizilerden birisi olmasına adaydır. Ana...

Sayfayı Paylaş