gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kara Kutu Dizi Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

indir.jpg Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olacağını daha önceden söylediğimiz Kara Kutu kalite kokan bir kadrosuyla belki de en büyük özelliklerinden ve diğer dizilere göre avantajlarından birisi olacaktır. Çünkü bünyesinde barındırdığı harika oyuncularla, resmen bir şampiyonlar ligi edası verecek olan dizi sektörünün bu seneki kesinlikle en iddaalı ve köklü dizilerden birisi olmasına adaydır. Ana karakterlerimizi Orhan Kılıç ve Sümeyra Koç'un, canlandıracağı iki başarılı oyuncunun çok ilgi çekici olmasına rağmen Sümeyra Koç, çok genç olmasına rağmen böyle bir başarı elde ettiği içinden kesinlikle kendinden gurur duymalıdır. Kara Kutu Oyuncuları ; Deniz Uğur, Hazım Körmükçü, Barış Bağçı, Ali Yoğurtçu, Erman Koç, Şevval Sam, Kerem Alışık gibi isimleri barındırıyor. Kadroyu şöyle bir incelediğimizde hepsi tanınan ve bu sektörün önde gelen isimlerden olması ve aynı dizide buluşması kesinlikle bir Pana Film ayrıcalığıdır. Hayranları kendilerini şanslı hissedeceği Kara Kutu Dizisi yakında ekranlarda!

Kara Kutu Dizi Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Kara Kutu

Emel Müftüoğlu - Kara Kutu

Bahtımın karayazısı hiç haberin var mı Ben sana küstüm ,darıldım, ben sana alındım Çektiklerimin darısı senin başına Hele bir ele geçirirsem çıranı yakarım Hele bir içim soğusun, kirpiğimde yaş kurusun Fırtınam selim durulsun, efkarım yanına kar Bu günün yarını var unutma yar Hatıran bana emanet kara kutuda Çocukluğunu koydum içine sandığının Bağırıp cağrışlarını, kaçışlarını Sevip sevip te...
  2. Kara Kutu Nedir

Kara Kutu Nedir

Kara Kutu Nedir ? Arkadaşlar uçakta kazanın sebebini gösteren kara kutu aslında nedir nasıl bişeydir?
  3. Kara Kutu Dizi Konusu

Kara Kutu Dizi Konusu

Adı Yok olan yayımlanan Pana filmi yapımı ve haberi sürekli olarak yayılmasına rağmen adını değiştirme kararı alan yapımcılarımız Kara Kutu Dizisi isminde karar kılarak doğru bir sonuç elde ettiklerini ve bu isim daha kaliteli olduğundan kuşkusuz eminiz. Dizimizin fragmanı da yayımlanmasından itibaren bekleyenler için birden bire bomba sürprizler yayılması gerçekten çok ilgi çekici olduğu,...
  4. Kara Kutu Ne Zaman Başlıyor ?

Kara Kutu Ne Zaman Başlıyor ?

Kara Kutu şimdikten sosyal medya da büyük ilgi gören ve Kanal'D, bilgileri sunarak artık sırlarına bir son verdiği dizimizin tanıtım aşamasına geçmiştir. Etkileyici bir başlangıç yaptığı aşikardır, görsel showların ve şunda bir hakikattır ki dizi üstünde çok çalışılmış ve kalite de ödün verilmemiştir. Pana Film, anlaşılan o ki sektöre yeni bir fenomen dizi kazandırma çabasında ki emekleri...
  5. Kara Kutu Yayından Kaldırıldı !

Kara Kutu Yayından Kaldırıldı !

Başrollerinde Orhan Kılıç, Sümeyra Koç, Deniz Uğur, Hazım Körmükçü gibi isimler bulunduğu, yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği "Kara Kutu" bir türlü istenilen reytinglere ulaşamayınca bitirilme kararı alındı. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizinin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem yazıyordu. RTÜK ÇİFTE CEZA KESMİŞTİ Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, "Kara Kutu"...

Sayfayı Paylaş