gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

kara murat hangınız

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kara murat hangınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat

Murat

Kişi rüyasında muradına ererse çok güzel bir müjde alır.
  2. Murat Kekilli - Kara Gözlüm

Murat Kekilli - Kara Gözlüm

Karagözlüm sevdalanmış Kime dedim yar sana dedi Sabaha dek uyumamış Niye dedim sorma dedi yar yar Gül kokuyor ak gerdanında Yine beni görmüş kız rüyasında İki kolun arasında ölem dedim Dur yapma dedi yapma dedi yar yar Dünyanın bir sonu var İyisi var var kötüsü var Karagözlüm ölesim var İnadına lan yaşşa dedi yar yar __________________
  3. Murat Başaran - Kara Kilit

Murat Başaran - Kara Kilit

Kara kilit vursunlar dilime... Konuşursam bakma yüzüme... Üzdüysem canım affet beni... Her günüm birbirinden deli... Pişmanlık desen bini bin para... İnsafa gel son bi kez ara... Darma duman olmuşum zaten... Geçmiyor ki aşk denen yara... Ümitsizliğim bana arkadaş... Çaresizliğim o da yoldaş... Gelmeyeceğini bile bile... Ben senin aşkınla sarmaş dolaş... Kara kilit vursunlar dilime......
  4. Hangimizi öpersiniz???

Hangimizi öpersiniz???

SELAM FISTIKLAR:meçhul: hangimizi öpüceksiniz??? Beni mi??:meçhul: Beni mi???:meçhul: Beni mi??:meçhul: YOKSA BENİ Mİ???:nur:
  5. Fatih'in Fedaisi Kara Murat

Fatih'in Fedaisi Kara Murat

fatihin fedaisi kimdir,fatihin fedaisi kara murat film konusu,fatihin fedaisi kara murat film oyuncuları,fatihin fedaisi kara murat hakkında Korkusuz, genç ve gözü pek bir akıncı beyi olan Kara Murat, Osmanlı ve Bizans İmparatorlukları arasında Sırbistan'da yaşanan savaşta, Bizans askerlerinin arasına tek başına girip, çatışmaların kaderini belirleyebilen bir savaşçıdır. Osmanlı...

Sayfayı Paylaş