gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Kara Şövalye The Dark Knight fragmanı izleyin

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Batman Başlıyor ile Batman serisine yeni bir soluk getiren ve son iki filmle yakalanan ciddiyetsiz havayı değiştirip farklı bir kahraman filmine imza atan Christopher Nolan devam filmi Kara Şövalye'nin de yönetmen koltuğunda. Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Harvey Dent işbirliği sayesinde Gotham sokakları suç örgütlerinden yavaş yavaş temizlenmeye başlamıştır.

Bu başarılı ortaklığın meyve vermeye başladığı sıralarda ortaya çıkan yeni suç dehası Joker'in dehşet saçmaya başlamasıyla Gotham, karmaşanın hakim olduğu eski günlerine dönme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Tekrardan şehri Joker'in yarattığı suç ve dehşet ortamından arındırmak zorunda kalan Batman, varlığının suçluların azalmasına yardımcı mı olduğu, yoksa var olduğu için mi yeni suçluların ortaya çıktığı konusunda kendisini sorgulamaya başlayacaktır.

Christian Bale'in tekrardan Batman/Bruce Wayne olarak kamera karşısına geçtiği filmde efsanevi Joker rolü Jack Nicholson'dan Ocak ayında hayatını kaybeden Heath Ledger'a devredildi. Açılışında Ledger'ın anısına yapımcılar tarafından bir de anma yazısı yayınlanacak. Ayrıca izleyiciler, destekleyen salonlarda, açılışı da dahil olmak üzere 6 sahnesi IMAX kamerasıyla çekilen filmi izleyerek IMAX deneyimini yaşayabilecekler.

Kara Şövalye The Dark Knight fragmanı izleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. A Bark in the Dark

A Bark in the Dark

İlgilenenler için kaliteli bir "room escape" yani kaçış oyunu... Buradan
  2. Dark Is The Sunlight - Pentagram

Dark Is The Sunlight - Pentagram

Why revelations?,Why earth corruptions? Why salvations?,Why eleminations? Side by side, day by day Search for the reason Light by light, I saly my mind There's no solution Dark is the sunlight, we cast the right together Dark is the sunlight, or I'm blind forever Dark is the sunlight, we spent the light together Dark is the sunlight, or I'm blind forever Why unification?, Why segiration?...
  3. Batman - Dark Knight 2008 OST

Batman - Dark Knight 2008 OST

TrackLists: 01. Why So Serious ? 02. I’m Not A Hero 03. Harvey Two-Face 04. Aggressive Expansion 05. Always A Catch 06. Blood On My Hands 07. A Little Push 08. Like A Dog Chasing Cars 09. I Am The Batman 10. And I Thought My Jokes Were Bad 11. Agent of Chaos 12. Introduce A Little Anarchy 13. Watch The World Burn 14. A Dark Knight
  4. Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

transformers 3 ayın karanlık yüzü Transformers filmini sizlerde benim gibi mi bekliyorsunuz bilmiyorum arkadaşlarım. Halay gücü çok geniş yapımcıların inanılmaz paralar harcayarak yaptıkları bu filmi 29 haziran 2011 te izleyebileceksiniz. 3 D olarak sinemalarda. Ben sizlere şunu söylemek istiyorum. Kudreti bu kadar büyük bir Yaradan'ın küçücük Dünyamızla yetineceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz...

Sayfayı Paylaş