gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kara tren engel tanımıyor!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

kara tren engel tanımıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Kara Tren Sarki Sözü

Yavuz Bingöl - Kara Tren Sarki Sözü

kara tren hikayesi yavuz bingöl kara tren hikayesi gecikir belki hiç gelmez türküsünün kısa ile ilgili şarkılar Yavuz Bingöl - Kara Tren Sarki Sözü Gözüm yolda gönlüm darda Ya kendin gel ya da haber yolla Duyarım yazmışsın iki satır mektup Vermişsin trene halini unutup Kara tren gecikir belki hiç gelmez Dağlarda salınırda derdimi bilmez Dumanın savurur halimi görmez Kan dolar yüreğim...
  2. Tren

Tren

Seyir halinde katar ( tern) görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek;...
  3. Yavuz Bingöl - Kara Tren

Yavuz Bingöl - Kara Tren

Gözüm yolda gönlüm darda Ya kendin gel ya da haber yolla Duyarım yazmışsın iki satır mektup Vermişsin trene halini unutup Kara tren gecikir belki hiç gelmez Dağlarda salınırda derdimi bilmez Dumanın savurur halimi görmez Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez Yara bende derman sende Ya kendin gel yada bana gel de Duyarım yazmışsın iki satır mektup Vermişsin trene halini unutup Kara tren gecikir...
  4. Nazan Öncel - Geceler Kara Tren

Nazan Öncel - Geceler Kara Tren

günlerdir kapımı kimseler çalmıyor göğsümden içeri yokluğun sızıyor bir demlik çayım var tütünüm de geçiyor duvarlara yazdığım her cümle ağlıyor evlerin ışıkları tek tek sönüyor bu ev bu nağmeler peşimi bırakmıyor geceler kara tren geceler yüklüyor bana seni geceler bende bir resmin var yüzüme bakmıyor kollarım seni ister geceler yine seni ne baharın tadı var ne de yazın...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Kara Tren

Mahsun Kırmızıgül - Kara Tren

Kara tren gelmez ki mola Düdügünü çalmaz mola Gurbet ele yar yolladim Mektubumu almaz mola Aldim çantami elime Çiktim gurbetin yoluna Böyle bilseydim sevmezdim Düstüm alemin diline __________________

Sayfayı Paylaş