Karabuğday Nasıl Tüketilir?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

karabuğday nasıl tüketilir, karabuğday nasıl yenir, karabuğdayın faydaları

Sevgili melekler, son günlerde uygulandığı kürlerle zayıflattığı ileri sürülern karabuğday, sağlık açısından son derece faydalı bir besin. Sağlıklı ve faydalı beslenme için, vitamin ve mineral bakımından son derece zengin olan bı tohumu nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere...

karabugday1.JPG

2. aysen*

aysen* Active Member

kiz keskek yapin hem doyurucu hem lezztli

Karabuğday Nasıl Tüketilir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Yapılan bir araştırmaya göre, karakterimiz, yakalanacağımız hastalıklar ve hayat süremiz hakkında önemli ipuçları veriyor. Kişiliğimiz ve hayata bakışımız vücudumuzu etkiliyor. DÜŞÜNCESİZ Akıllara gelen ilk şeyi karşısındaki insanın kırılıp kırılmayacağını düşünmeden söyleyen insanlar en fazla kazalarda hayatını kaybediyor. ENDİŞELİ Kaygı bozukluğu olan ve en küçük olaydan dahi endişeye...
  2. Avokado Nasıl Tüketilir ?

[B]Avakado yenmesi nasıldır Avakado nasıl yenir[/B] Avokado yemek istiyor ve bu meyveyi nasıl tüketeceğinizi bilmiyorsanız , işte size avokado yeme kılavuzu melekler :tik: [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/avokado2-54.jpg[/IMG] Avokado ancak yumuşadıktan sonra yenilebilir. Sert iken acıdır. Yumuşayan Avokadonun kabuğu ince şekilde soyulur. (El veya bıçak ile) 1. Meyva...
  3. nasıl davranmalıyım

sevdiğm cocuk 7 aralık doğumlu ona nasıl davranmalıyım ???
  4. Karabuğday Nedir? Faydaları Nelerdir?

[B]karabuğday nedir, karabuğdayın yararları, karabuğday zayıflatır mı[/B] Sevgili melekler, son günlerde usta tiyatrocu Derya Baykal ve kızlarına toplamda 40 kilo verdiren karabuğday diyeti konuşuluyor. Biz de merak ettik ve karabuğday nedir, nasıl zayıflatır, faydaları nelerdir araştırdık. Bu makalemizde karabuğday ve faydaları hakkında tüm bilgileri bulacaksınız......
  5. nasıl davranmalı

şimdi bzim sınıfta bir kız var üst sınıfdan birini sevyor. sürkli her tenefüste onu görmek için çabalıyor sizce nasıl davranmalı. ben ona sürekli etrafında dolaşmaması gerektiğini ve kimseye söylememesi gerektiğini söyledim. küimseye söylemedi ama hep onu görmek için oradan oraya gidiyoruz. diyorum git sınıfına bak bakamam diyor beni gönderyor ne yapıor git bak diye. bana baktımı diye hepbana...

Sayfayı Paylaş