gebe
  1. gelin adayı

gelin adayı Forum Okuru

karaca çeyiz seti alıp kullananların yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında gelin adayı tarafından paylaşıldı.

çeyiz hazırlığı yapıyorum piyasada farklı markaların çeyiz setleri var ama bana karaca çeyiz seti hem görsel olarak hemde fiyat olarak cazip geldi markada belli zaten kaliteli bir marka aranızda karacanın çeyiz setini alıp kullanan olduysa deneyimlerini benimle paylaşabilirmi kullanıcı yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum buradaki yorumlara göre çeyiz seti markasına karar verecem

2. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

ben aldm kahvaltı takımı yemek takmı ve tencere setı cok guzeller kullanıslılar tabı ben msafr geldgnde kullanyorum genel olarak gorsel olarak cok guzel bı havası var gercekten onerırım bence almalsn

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Karacanın yemek takımı, tencere ve çaydanlık seti ile birlikte kaşık çatal bıcak takımını kullanıyorum ve gayette memnunum çok güzel desenleri var kaliteside ortada zaten gönül rahatlığı ile alabilirsin;)

4. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Karacanın yemek takımını alalı 15 yıl oldu ve hala ilk günkü gibi bulaşık makinesinde yıkandığı halde yaldızlarıda diğer markalardaki gibi soyulmadı

5. hamarat12

hamarat12 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  6. mysterygizem

mysterygizem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende aldım ama kısmetse 3 ay sonra kullanıcam yorumlar güzel ama tavsiyler çok

karaca çeyiz seti alıp kullananların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karaca çelik tencere setleri

Karaca çelik tencere setleri

karaca tencere modelleri karaca tencere, çelik tencere modelleri, teflon tencere, takımları, setler, 2011 modelleri burada arkadaşlar. Kalitesi ve şıklığı ile mutfak ev hanımlarının gözdesi halini alan Karaca, 2011 tencere takımları huzurlarınızda Melek'ler:)
  2. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  3. Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları ve paylaşım alanına hoş geldiniz. Bu bölümden sperm dostu bir kayganlaştırıcı kullandı iseniz yazabilir misiniz. Tam olarak ne zaman aldınız nasıl kullandınız problem yaşayanlar ve bu kremi ya da başka bir kremi tavsiye edenlerin tüm paylaşımlarını buradan bulabilirsiniz.
  4. supradyn kullananların yorumları

supradyn kullananların yorumları

selam melekler üç çocuğum var haliyle işim bir hayli zor yaş olarak birbirlerine oldukça yakın ve hareketli bir yapıya sahipler. bazen o kadar çok yoruluyorum ki onların beklentilerine karşılık veremiyorum supradyn diye bir vitaminmi ne varmış enerji veriyormuş sanırım bunla ilgili bilgisi olan varmı supradyn kullananların olumlu olumsuz yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler
  5. vakko çanta alıp kullananların yorumları

vakko çanta alıp kullananların yorumları

vakko ürünlerini oldum olası severek kullandım ama ne yalan diyeyim şimdiye kadar vakko çanta hiç kullanmadım bayanların çanta merakını malum artık vakko marka bir çanta edinmemin zamanının geldiğini düşünüyorum ama hayalkırıklığı yaşamda istemiyorum aranızda vakko marka çanta alıp kullanan varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını bekliyorum

Sayfayı Paylaş