gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ağ elleri sala sala gelen yar Nasıl geçireyim seni ele ben Ben bir şahin olsam sen bir balaban
    Taksam cırnağımı gitsem çöle ben

Koyunları kuzu ile karışık
    Yüze küskün ama kalbi barışık
    Siyah perçemi zülfü dolaşık
    Yeni düştüm düzen tutmaz tele ben

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salsa

Salsa

Salsa'yı tarif etmek kolay değildir. Salsa'yı kimler buldu? Küba'lılar mı, yoksa Porto Riko'lular mı? Gerçekte Salsa, birçok Latin ve Afro-Caribbean danslarının birleşimidir. Herbiri, Salsa'nın gelişiminde önemli rol oynamışlardır. Küba'ya, Salsa'nın orijini ve ortaya çıkışının temellerini atması bakımından hakkını verdikten sonra söylemeliyiz ki, Salsa sadece Küba'nın dansı değildir....
  2. Karacaoğlan - Ak Ellerin Sala Sala Yürüyen

Karacaoğlan - Ak Ellerin Sala Sala Yürüyen

Ak ellerin sala sala yürüyen Nasıl getireyim seni ele ben Ben şahan olsam da sen bir balaban Alsam çırnağıma çıksam yola ben İlinizde yok mu idi kadılar Ak ellerin altın tasta yudular Seni bana yeşil ördek dediler Onun için dolaşırım göle ben Hemene de Karacaoğlan hemene Çanlı kervan indirmişim Yemene Sevdim ise ben yarimi kime ne Nettim ola şu koğlaşan ile ben
  3. Hakan Peker - Salına Salına

Hakan Peker - Salına Salına

Yanlış anlama sakın Nerede gördün Ne zaman sevdin beni Pardon tanıyamadım Hangi bahardı Ne zamandı Düşme benim peşime Her peşime düşen Birşeyler aldı benden Git hadi işine Her aşığım diyen hep masaldı Gecemi gündüzümü Karıştırır oldum Kim anlar şu halimden Delimisin derdin ne Derdin ne benimle Benim derdim kendimle Salına salına Gelme yanıma Daha kimsin nesin Anlayamadım Hele yüzünü gözünü Aç...
  4. Emrah - Uzaktan El Salla

Emrah - Uzaktan El Salla

Sen oyunlara çok alışmışsın Ben senin adamın değilim olamam Tatlı aleme fazla dalmışsın Sana ayak uyduramam Eline düşenin vay haline Sen o nazları sakla kendine Bin dokun bin ah işit bu aralar benden Rahat bırak beni kendi halime Vallah bittim vallah Uyutma beni masalla Yallah güzelim yallah Uzaktan el salla
  5. Club Salima

Club Salima

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş