gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ağlamanın Vakti Geçti

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Esti Bahar Yeli Söküldü Seller Gidiyorum Kömür Gözlüm Ağlama Ayrılığın Derdi Yaktı Sinemi
    Kemend Atıp Yollarımı Bağlama
    Suna Boylum Bağlama
    Ayrılığın Derdi Yaktı Sinemi
    Kemend Atıp Yollarımı Bağlama
    Ben Ölürüm Ağlama

Sevdiğim Sılada Gezer Salınır
    Bir Of Çeksem Karşı Dağlar Delinir
    Mezarımız Gurbet Elde Bulunur
    Ağlamanın Vakti Geçti Ağlama
    Suna Boylum Ağlama
    Ciğerlerim Bölük Bölük Bölünür
    Ağlamanın Vakti Geçti Ağlama
    Kömür Gözlüm Ağlama
    Ben Ölem Ağlama

Karacaoğlan - Ağlamanın Vakti Geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Haluk Levent - Bir Gece Vakti

Haluk Levent - Bir Gece Vakti

Sancı dolu gecelerde bulmuştum seni Sımsıcak ellerin eritti beni Annemin öyküleri gibi masum ve sessiz Kaybettim seni bir gece vakti Masallarda romanlarda aradım bulamadım Kaybettim seni bir gece vakti Bilemezdim şarkıların yakınlığını Koklamazdım bir çiceği bir çocuk gibi Yaşamazdım kaldırımları yorulana dek Kaybettim seni bir gece vakti Göremezdim karıncayı bir şahin gibi Kaybettim seni...
  3. Ege - Bir Gece Vakti

Ege - Bir Gece Vakti

Bir korku sarar beni taa derinden Sevgiden korkarım korkarım yüreğimden Sesin getirir beni kendime Gözlerim seninle güler yeniden Dağıtırım kendimi senin yollarında Git deme bana mutluyum senin kollarında Bir gece vakti düşlerim bölünür aniden Ateş ile yanarım kaçarım hasretinden Öyle çok severim öyle çok özlerim Dokununca ellerine ağlarım sevincimden Söz: İnci Elif Onat Müzik: Ege
  4. Ebru Gündeş - Bir Gece Vakti

Ebru Gündeş - Bir Gece Vakti

Gece gündüz kosup pesimden yalvaran sendin Inat edip seni cildirtan naz yapan bendim Kapimin önüne gülleri birakip kaybolan sendin O gülleri kitap arasinda saklayan bendim Kandirmissin besbelli hem beni hem kendini Sustugum o günler gecti ayriyiz simdi Bir gece vakti yolda yürürken Aklina ben geleyim Hüzünlü bir ask sarkisi olup Dudaklarina düseyim...
  5. Karacaoğlan Efsanesi

Karacaoğlan Efsanesi

karacaoğlan efsanesi karacaoğlu efsanesi Asıl adı Hasan’mış. Daha bir yaşına basmadan anadan öksüz kalmış. Beş yaşına varmadan da babası Kara İlyas, Kozan derebeyi tarafından askere alınmış. Bir daha da dönmemiş. Böylece küçük Hasan ortalıkta kalakalmış ! Anasının “Karaca” diye sevip doyamadığı Hasan’a köyden Serdengeçti Osman Ağa sahip çıkmış. Ona babalık etmiş, büyütmüş. Yaşı on sekize...

Sayfayı Paylaş