gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Aşağıdan Gelen Güzel

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aşağıdan gelen güzel Eğri bağlar başlarını Küstünse gel barışalım
    Sil gözünün yaşlarını

Evlerinin önü kuyu
    Kuyudan alırlar suyu
    Küçücüksün biraz büyü
    Hesap ettim yaşlarını

Kara çalıda gül bitmez
    Karga bülbül olup ötmez
    Gündüz hayalimden gitmez
    Gece girer düşlerime

Karac'oğlan işlerini
    Bağışlarım suçlarını
    Kız gezecek yollarını
    Ayıklarım taşlarını

Karacaoğlan - Aşağıdan Gelen Güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Karacaoğlan - Ezel Bahar Yaz Ayları Gelende

Karacaoğlan - Ezel Bahar Yaz Ayları Gelende

Ezel bahar yaz ayları gelende Kızıl gülün yaprağını sel alır Lale sümbül mor menemşe zamanı Oğlan kıza çiçek verir gül alır Derya kenarında kaldı keleğim Hak yanında kabul olsa dileğim Çok sallanma orta boylu meleğim Eloğludur gezişinden fel alır Karac'oğlan der ki dağı aşalı Yedi yıldır yar peşine düşeli Çıkarma perçemin festen dışarı
  3. Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Ağ elleri sala sala gelen yar Nasıl geçireyim seni ele ben Ben bir şahin olsam sen bir balaban Taksam cırnağımı gitsem çöle ben Koyunları kuzu ile karışık Yüze küskün ama kalbi barışık Siyah perçemi zülfü dolaşık Yeni düştüm düzen tutmaz tele ben
  4. Sen...Başıma Gelen En Güzel Şey

Sen...Başıma Gelen En Güzel Şey

Sen... ßaşıma gelen en güzel şey Sen Tüm yüreğimle tüm hücrelerimle sevdiğim Sen Hayatımın ilham kaynağı Sen Yüreğimin vazgeçilmezi arkadaştan dosttan öte herşey'm * Bir "nefes" kadar yakınsın bana Bir "hasret" kadar uzak Bir "kar" kadar sevgi dolusn bana Bir "yağmur" kadar huzur verici Bir "beyaz" kadar güzelliklerle sırlısın Bir...
  5. Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Şey

Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Şey

sen hayatıma giren en güzel şey sen benim hayatıma giren bir meleksin Sen… Başıma gelen en güzel şey… Sen… Tüm yüreğimle, tüm hücrelerimle sevdiğim… Sen… Hayatımın ilham kaynağı… Sen… Yüreğimin vazgeçilmezi, “arkadaş”tan,“dost”tan öte… “her şey”im… Bir “nefes” kadar yakınsın bana… Bir “hasret” kadar uzak… Bir “kar” kadar sevgi dolusun bana… Bir “yağmur” kadar huzur verici… Bir...

Sayfayı Paylaş