gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Bağlandı Yollarım Kaldım Çaresiz

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kapandı yollarım kaldım çaresiz Bağlandı yollarım kaldım çaresiz Gayri dünya bana aralandı gel
    Derildi dertlerim artsız arasız
    Üstüste dizildi sıralandı gel gel

Yari görse idim haftada ayda
    Sevip ayrılmakta ne buldum fayda
    Azrail göğsümde canım hay hayda
    Ciğerimin başı yaralandı gel

Karac'oğlan der ki başa yazıldı
    Gözüm yaşı Ceyhan oldu süzüldü
    Kefenim biçildi kabrim kazıldı
    Mezarımın üstü karalandı gel

Karacaoğlan - Bağlandı Yollarım Kaldım Çaresiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Karacaoğlan - Aciz Kaldım Şu Gönlümün Elinden

Karacaoğlan - Aciz Kaldım Şu Gönlümün Elinden

Aciz kaldım şu gönlümün elinden Benim gitmediğim yollarım kaldı Cevr idi ki yüz döndürüp serime Başıma gelmedik hallar mı kaldı Taşkın sular gibi akıp çağlarım Didarın görüben gönül eğlerim Dünyaya geleli her dem ağlarım Çeşmim karışmadık seller mi kaldı Alları çıkarıp karalar geyip Sen varıp illerin sözüne uyup Bir gün ben kendime kıyarım deyip Urgan atmadığım dallar mı kaldı Karacaoğlan...
  3. Antivirüs programları çaresiz kaldı

Antivirüs programları çaresiz kaldı

İnternet kurucuları bu uyarı size. Limbo 2 trojanini ortaya çıkaranlar, bilinen en iyi güvenlik yazılımlarının dahi bu trojani durduramayacağını savunuyor. Her geçen gün artan trojan sayısına son günlerde bir yenisi daha eklendi.Bu trojenin geliştiricileri tarafından yapılan açıklamaya göre en iyi 10 güvenlik yazılımı bile Limbo 2 ile baş edecek potansiyele sahip değil. CHIP'in haberine...
  4. çaresiz kaldım

çaresiz kaldım

çaresiz kaldım şarkısı çaresiz kaldım şiir caresiz kaldim siir Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın Birgün pişman olup beni ararsın Unutma ben o artık eski ben değilim Ben değilim sana şarkılar yazan Ben değilim hasretinle yanan Ben değilim yokluğunda ağlayan Unutma ben o artık eski ben değilim Sana cesaret...
  5. Tarkan yolda kaldı

Tarkan yolda kaldı

tarkan melek Bu kadar lüx arabaylada yolda kalınırmı Tarkan :tik: MEGASTAR TARKAN SON MODEL SPOR OTOMOBİLİYLE YOLDA KALDI… Akatlar’da lastiği patlayan aracının başında saatlerce bekleyen Tarkan sonunda çareyi bir arkadaşının evine girmekte buldu… Hayli gergin olduğu gözlenen Megastar basın mensuplarını görünce arkadaşının evine girmeyi tercih etti.

Sayfayı Paylaş