gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ben Kendi Halimde

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ben kendi halimde gezip tozarken Bak gözümden akan yaşıma benim Sevgili yarimden imdat umarken
    Bak neler getirdi başıma benim

Bülbül gibi dalda ötemez oldum
    Dürüldü her dengim satamaz oldum
    Geceler halinde yatamaz oldum
    Sevdiğim görünür düşüme benim

Nideyim hey ağalar ben nideyim
    Şikayet halimi kime arzedeyim
    Başım alıp şu yerkerden gideyim
    Sevdiğim düşerse peşime benim

Karac'oğlan eydür hakka dilekten
    Mevlam övmüş yaratmıştır melekten
    Bir ulu korkum var kahpe felekten
    Birgün ağu katar aşıma benim

Karacaoğlan - Ben Kendi Halimde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Hakan Altun - Kendi Halime Gülüyorum

Hakan Altun - Kendi Halime Gülüyorum

Her aşıgın kolay söyleyecegi bir şey degildir hala seviyorum ve bekliyorum demek ölümsüz bir aşk olsa gerek hala seviyorum ve bekliyorum diyebilmek Kör olmuşum görmüyorum senden başka hiç kimseyi ağlıyorum bilmiyorum yaşadıkça sensizligi ne başkasını sevecek vaktim var nede seni unutacak yüreğim belki umrunda bile degil ama ben sensizligi sevmedim bekliyorum ama boş yere bütün...
  3. kendi halinde smileler

kendi halinde smileler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Karacaoğlan Efsanesi

Karacaoğlan Efsanesi

karacaoğlan efsanesi karacaoğlu efsanesi Asıl adı Hasan’mış. Daha bir yaşına basmadan anadan öksüz kalmış. Beş yaşına varmadan da babası Kara İlyas, Kozan derebeyi tarafından askere alınmış. Bir daha da dönmemiş. Böylece küçük Hasan ortalıkta kalakalmış ! Anasının “Karaca” diye sevip doyamadığı Hasan’a köyden Serdengeçti Osman Ağa sahip çıkmış. Ona babalık etmiş, büyütmüş. Yaşı on sekize...
  5. Felaket bu!!! siz hala kendi sorunlarınıza bakıyorsunuz'''

Felaket bu!!! siz hala kendi sorunlarınıza bakıyorsunuz'''

mukadder akbulut Bu nasıl insanlık, Nereye gidiyoruz arkadaşlar... Bu kadarmı acizsiniz ey katiller,, Bu kadarmı ş......... Allah sizi bildiği gibi yapsın... Fatih Çekirge'nin yine bugünkü yazısını paylaşmak istiyorum sizinle... Belki başka işlerle uğraşan arkadaşlarımın dünyadan haberi yoktur... Okuyun bi bakalım, okuyunda bu pisliği kınayın.... Öncelikle olayı hatırlatayım......

Sayfayı Paylaş