gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Benim yarim gelişinden bellidir Ak elleri deste deste güllüdür İbrişim kuşaklı ince bellidir
    İnce bellerini sar dedi bana

Gel gel aman gelişine
    Gül gül aman gülüşüne hayran olayım
    Gel gel aman gelişine
    Gül gül aman gülüşüne kurban olayım

Mestine de deli gönül mestine
    Aşık olan gül gönderir dostuna
    İpek mendilini attı üstüme
    Terlersen sevdiğim sil dedi bana

Gel gel aman gelişine
    Gel gel aman gelişine

Karacaoğlan sıırın kime danışır
    Siyah zülfü mah yüzüne kıvrışır
    Ayrılanlar bir gün olur kavuşur
    Ağlama sevdiğim gül dedi bana

Gel gel aman gelişine
    Gel gel aman gelişine

Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi

Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi

Bugün yardan haber geldi Bir bir yandan bir bir yandan Eğildim bir buse aldım Bir bir yandan bir bir yandan Güzel olanı severler Yanağından gül dererler Kulakta mengüş küpeler Bir bir yandan bir bir yandan Baş koydum yarin dizine Uykular girmez gözüme Ağ ellerin sür yüzüme Bir bir yandan bir bir yandan Şekerden şerbet ezerler İnce tülbentten süzerler Dört yanım almış güzeller Bir bir yandan...
  3. Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim

Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim

Aman tanrım bana yarim gücenmiş Beni görse yoldan çıkar yan gider Gönül suyu gözlerimden akıyor Ah ettikçe yüreğimden kan gider Cesedimi göz yaşıyla yusunlar Mezarımı yol üstüne koşunlar Gelen geçen garip ölmüş desinler Dünya bir yol geda gider han gider Ecel eli ömür ipin düğümler Kıyamettir bana bugün düğünler Karacaoğlan döğüş günü bugünler Kirpikler var gönül ile ceng eder
  4. Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Ağ elleri sala sala gelen yar Nasıl geçireyim seni ele ben Ben bir şahin olsam sen bir balaban Taksam cırnağımı gitsem çöle ben Koyunları kuzu ile karışık Yüze küskün ama kalbi barışık Siyah perçemi zülfü dolaşık Yeni düştüm düzen tutmaz tele ben
  5. Futbolda avrupa'nın en büyüğü yarın belli oluyor

Futbolda avrupa'nın en büyüğü yarın belli oluyor

13. Futbol Şampiyonası'nın finali yarın Almanya ile İspanya arasında oynanacak ve futbolda Avrupa'nın en büyüğü belli olacak. Avusturya'nın başkenti Viyana'daki Ernst Happel Stadı'nda TSİ 21.45'de başlayacak maçta Almanya ile İspanya karşı karşı gelecek. Karşılaşmayı İtalya Futbol Federasyonu'ndan Roberto Rosetti yönetecek. Almanya finale gelene kadar Polonya'yı 2-0, Avusturya'yı 1-0,...

Sayfayı Paylaş