gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Bir Yavruyu Sevdim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir yavruyu sevdim gölde gölekte Altın küpe şan veriyor kulakta Peride hörüde gökte melekte
    Acap sevdiğimin eşi var m'ola

Bir yavruyu sevdim gölde gölekte
    Mehdi çıkar derler ahir zamanda
    Hindistan'da Çin'de Maçin Yemen'de

Karacaoğlan der ki derde derede
    Yandı ciger kebap oldu orada
    Ol güneşin doğup battığı yerde

Karacaoğlan - Bir Yavruyu Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. balina yavruları

balina yavruları

Balina yavruları suyun altında bir seferde 1 dakikadan fazla kalamazlar. Bu da beslenmelerinde problem yaratır. Yavrular genellikle sütü, annelerinden emerler. Yavrunun boğulmaması için bu olay yüzeye yakın bir yerde ve aynı zamanda balinalar yavaşça yüzerlerken gerçekleşir. Yavrunun suyun içinde boğulmadan beslenebilmesi için anne balinanın ona yardım etmesi gerekir. Anne bu yardımı sütü...
  3. yavrulara bakın

yavrulara bakın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yavru Husky'ler :)

Yavru Husky'ler :)

husky bakımı yavru husky bakımı
  5. Karacaoğlan Efsanesi

Karacaoğlan Efsanesi

karacaoğlan efsanesi karacaoğlu efsanesi Asıl adı Hasan’mış. Daha bir yaşına basmadan anadan öksüz kalmış. Beş yaşına varmadan da babası Kara İlyas, Kozan derebeyi tarafından askere alınmış. Bir daha da dönmemiş. Böylece küçük Hasan ortalıkta kalakalmış ! Anasının “Karaca” diye sevip doyamadığı Hasan’a köyden Serdengeçti Osman Ağa sahip çıkmış. Ona babalık etmiş, büyütmüş. Yaşı on sekize...

Sayfayı Paylaş