gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Bülbül Havalanmış Yüksekten Uçar

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bülbül havalanmış yüksekten uçar Has bahçe içinde gülüm var deyi Seni seven aşık serinden geçer
    Güzeller içinde yarim var deyi

Ben seni severim sen de sev beni
    Mevlam bir kararda koymaz insanı
    Bir gün gelir sen de ararsın beni
    Şurda bir divane yarim var deyi

Beni seni severim can ile candan
    İnsan kemlik bulmaz sevdiği yardan
    Canım esirgemem vallahi senden
    Götür sat pazarda kölem var deyi

Karac'oğlan söyle karşı karadan
    Hicap perdesini kaldır aradan
    Seni beni bir Mevla'dır yaradan
    Büyüklenme hey kız güzelim deyi

Karacaoğlan - Bülbül Havalanmış Yüksekten Uçar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Martılar neden uçar?

Martılar neden uçar?

Martılar neden uçar? Bundan yüzyillar önce deniz aşırı, çok güzel bir ülke varmış. Tabi her masalda oldugu gibi bu masalda da o ülkenin bir kralı ve tabii ki bir de prensesi varmis. Prenses dünyalar güzeli bir kızmış. Kral ona bakılmasını yasaklamış, her gün dolaşmak için saray muhafızları ile sarayın dışına çıkacağı ilan edildiginde halk eğilir ve gözlerini kapatır, ya da evlerine kaçışırmış....
  3. Sare Uçar Kimdir?

Sare Uçar Kimdir?

sare uçar, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan , jürisini Sertab Erener, Ertuğrul Özkök ve Ajda Pekkan'ın oluşturduğu Star Akademi finalistlerinden biri olarak tanıdık Sare Uçar'ı melekler :) Sare Uçar 26 yaşında. Tekirdağlı. Psikolog, Üniversite yıllarında farklı grupların vokalliğini üstlenmiş. Piyano...
  4. Ahmet Uçar Kimdir

Ahmet Uçar Kimdir

Ahmet Uçar Kimdir biyografi bilgileri... Arkadaşlar merhaba Ahmet Uçar hakkında hayatı hakkında bilgiye ihtiyacım var.
  5. Ahmet Uçar Hayatı Biyografisi

Ahmet Uçar Hayatı Biyografisi

ahmet uçar hayatı ahmet uçar biyografisi ahmet uçar kimdir Türk araştırmacı yazar ve tarihçi Ahmet Uçar'ın hayatı ile ilgili elimizde ki bilgiler şöyle melekler :) 1960 yılında Mersin İli Mut İlçesi Aşağı Köselerli Köyü'nde doğdu. Meşhur Türk Aşiretlerinden biri olan; Bozdoğanoğulları Aşiretinin Bölük Köselerli Oymağına mensuptur. İlkokulu köyünde, ortaokulu Diyarbakır İli Silvan...

Sayfayı Paylaş