gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Burcu Burcu Kokar Durur

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Burcu burcu kokar durur Mut'un gülleri gülleri Bülbül gibi şakır durur
    Tatlı dilleri dilleri

Gurbet ele varmak gerek
    Aşka gönül vermek gerek
    Hele bir yol sarmak gerek
    İnce belleri belleri

Karacaoğlan yari ünler
    Acı tatlı geçti günler
    Türkmen kızı diye inler
    Sazın telleri telleri

Karacaoğlan - Burcu Burcu Kokar Durur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Orhan Ölmez - Yanar Dururum

Orhan Ölmez - Yanar Dururum

Günes agir agir giriyor güne Vurur isiklari yorgun yüzüme Gün gecsede sebebim sen yine Geceyi bagladim gündüze Gün dogsada,Yildizlar solsada Gözümü yumadan ben yine Sevdami anar dururum, kendime yanar dururum, Geceyi sarar dururum yine Dünyaya kizar dururum, kendime sorar dururum, seni hep sever miyim böyle
  3. terimiz neden kokar?

terimiz neden kokar?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Karacaoğlan Efsanesi

Karacaoğlan Efsanesi

karacaoğlan efsanesi karacaoğlu efsanesi Asıl adı Hasan’mış. Daha bir yaşına basmadan anadan öksüz kalmış. Beş yaşına varmadan da babası Kara İlyas, Kozan derebeyi tarafından askere alınmış. Bir daha da dönmemiş. Böylece küçük Hasan ortalıkta kalakalmış ! Anasının “Karaca” diye sevip doyamadığı Hasan’a köyden Serdengeçti Osman Ağa sahip çıkmış. Ona babalık etmiş, büyütmüş. Yaşı on sekize...
  5. bebekler neden güzel kokar

bebekler neden güzel kokar

] güzel bir yazı var, uzun uzun açıklamışlar bebeklerin neden güzel koktuklarını gerçekten de güzel kokuyorlar

Sayfayı Paylaş