gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Dinleyin Ağalar Zamane Azgın

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dinleyin ağalar zamane azgın Yiğidin başında döner bin kuzgun Tohumu almış da tarlası bozgun
    Yiğit de ne desin day'olmayınca

Söylerim söylerim sözümden almaz
    Nideyim cahildir halimden bilmez
    Bu dostluğun senin boyuna sürmez
    Anadan atadan soy olmayınca

Amana da deli gönül amana
    Kalmadı eyi gün devr-i zamana
    Cevheri de denk ettiler samana
    Yük masnıtı bulmaz tay olmayınca

Karac'oğlan der ki yiğitler över
    Açılmış meyvanın dalını eğer
    Güzelin kıymeti bin altın değer
    N'etmeli güzeli huy olmayınca

Karacaoğlan - Dinleyin Ağalar Zamane Azgın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Karacaoğlan - Bre Ağalar Bre Beyler

Karacaoğlan - Bre Ağalar Bre Beyler

Bre ağalar bre beyler Ölmeden bir dem sürelim Gözümüze kara toprak Girmeden bir dem sürelim Aman ey Allahım aman Ne aman bilir ne zaman Üstümüze çayır çimen Bitmeden bir dem sürelim Buna felek derler felek Ne aman bilir ne dilek Ahır ömrümüzü helak Etmeden bir dem sürelim Karacaoğlan der ki canan Güzelim sözüme inan Bu ayrılık bize hemen Ermeden bir dem sürelim
  3. Zamane aşkları

Zamane aşkları

Akşam Keyfinde bildiğimiz üzere iki ünlü sanatçımız konuk Erol Günaydın ve Nalan aşk üzerine derin bi söyleşi yaptılar....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU.. Programın başında Nalan, ‘Çiçekler Açar’ adlı şarkıyı seslendirdi… Of Aman Nalan, ‘Of Aman’ lakabını attıktan sonra şimdi de imaj değişikliğine gittiğini, birazcık sarışın moduna...
  4. Azgın boğaya alkış..

Azgın boğaya alkış..

İşte insan hayvan farketmiyor... Erkek her yerde erkek ve erkekliğini sergiliyor.. :piha: Kızı çaktırmadan soydu... Bütün erkeklerin gözdesi oldu..

Sayfayı Paylaş