gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Dostum Beni Niçin Zar İncitirsin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dostum beni niçin zar incitirsin Verdiğim ikrardan dönen değilim ey Senden başkasına meylimi vermem
    Uçup daldan dala konan değilim ey

Dostum gönüllenme giden tez gelir
    Herkes sevdiğine cilve naz gelir ey
    Yar yüzüne yüz yıl baksam az gelir
    Yüz dahi baksam kanan değilim ey

Karacoğlan bilir benim halimi
    Kadir Mevlam açık etsin yolumu
    Senden başkasına vermem meylimi
    Vallahi billahi veren değilim ey

Karacaoğlan - Dostum Beni Niçin Zar İncitirsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Zara - Elif Dedim Be Dedim

Zara - Elif Dedim Be Dedim

Elif dedim be dedim aman Yar ben sana ne dedim? Kuş kanedi kalem olsa aman Ah yazılmaz benim derdim Elifim noktalandı aman Az derdim çoklandı Yetiş anam yetiş bubam aman Ah çeyizim bohçalandı Yetiş anam yetiş bubam aman Ah mezarım tahtalandı
  3. Zara - Beni Unutma

Zara - Beni Unutma

beni unutma nota beni unutma notaları zara akor Bir gün gelirde unuturmuş insan En sevdigi hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm Sen de karanlığın sustuğu yerde Beni beni unutma, beni beni unutma, beni beni unutma...
  4. Karacaoğlan - Ela Gözlüm Yıktın Benim Evimi

Karacaoğlan - Ela Gözlüm Yıktın Benim Evimi

Ela gözlüm yıktın benim evimi Eğlen şu diyarda kal diye diye Viran ettin bahçem ile bağımı Tomurcuk güllerim al diye diye İnsanoğlu kurtulmuyor kazadan Yaralılar nasıl durur sızıdan Akça ceyran kurtulmuş da tazıdan Kaldırmış başını çöl diye diye Seher zamanında uğradım sana Görünce gül yüzlüm kaldım ben tana Gafilken bir dolu sundun sen bana İçirdin ağıyı bal diye diye Karac'oğlan der ki...
  5. Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir

Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir

Benim yarim gelişinden bellidir Ak elleri deste deste güllüdür İbrişim kuşaklı ince bellidir İnce bellerini sar dedi bana Gel gel aman gelişine Gül gül aman gülüşüne hayran olayım Gel gel aman gelişine Gül gül aman gülüşüne kurban olayım Mestine de deli gönül mestine Aşık olan gül gönderir dostuna İpek mendilini attı üstüme Terlersen sevdiğim sil dedi bana Gel gel aman gelişine Gül gül aman...

Sayfayı Paylaş