gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ela gözlerini sevdiğim dilber Seni görmeyeli göresim geldi Altın kemer sıkmış ince belini
    Usul boylarım sarasım geldi

Küçücüksün güzel etme bu nazı
    Ciğerime bastın ateşi közü
    Başına takmışsın gülü nergisi
    Yüzünü yüzüme süresim geldi

Eladır gözlerin karadır kaşın
    Aradım cihanı bulunmaz eşin
    Yaylanın karından beyazdır döşün
    Uzanıp üstüne ölesim geldi

Karac'oğlan der ki nettim neyledim
    Coşkun sular gibi aktım çağladım
    Vefasız dilbere gönlüm bağladım
    Ayrıldı yollarım varasım geldi

Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Bana kara diyen dilber Kaşların kara değil mi Yüzünü güldüren gelin Gözlerin kara değil mi Beni kara diye yerme Mevlam yaratmış hor görme Ela göze siyah sürme Çekilir kara değil mi Her yoldan gelir geçerler Aktan karayı seçerler Ağalar beyler içerler Kahve de kara değil mi Karac'oğlan der maşallah Birgün görünür inşallah Kara donludur Beytullah Örtüsü kara değil mi
  2. Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber Sevgini Sevdamdan Ayıramıyorum Gündüz Hayalimde, Gece Düşümde Bana Bir Hal Oldu Bilemiyorum Yaylanın Hası Da Şu Nazlı Pınar Aynası Olanlar Yolları Dener Duramaz Dillerim, Nazlımı Arar Dilim Tutup Da Duramıyorum Nerde Güzel Görsem Artıyor Gamım Genç Yaşımda Sağır Oldu Kulağım Her Gün Önümüzden Geçer Yolağım Şimdi Nerd'olduğum Bilemiyorum Karac'oglan Da Gördüğün...
  3. Karacaoğlan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Karacaoğlan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir sözüm var diyemiyorum Bilmem deli miyim Mecnun gezerim Sırrımı yadlara veremiyorum Ak memenden emdiceğim azıktır Tarama zülfünü gönlüm bozuktur Öksüzüm garibim bana yazıktır Destursuz yanına giremiyorum Helal olsun al yanaktan emdiğim El uzatıp gonca gülün derdiğim İnce belin usul boyunu sardığım Kırılsın kollarım duramıyorum Karac'oğlan der ki...
  4. Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir sözüm var diyemiyorum Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum Helal olsun al yanaktan aldığım El uzatıp gonca gülün derdiğim İnce belini tatlı dilini sevdiğim Kırılsın kollarım saramıyorum
  5. Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir lafım var diyemiyorum. Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum. Helal olsun al yanaktan aldığım, El uzatıp gonca gülünü derdiğim. İnce belini,tatlı dilini sevdiğim, Kırılsın kollarım saramıyorum. Al yanaktan aldıklarım azıktır, Tarama zülfünü gönlüm bozuktur, Öksüzem garibem bana yazıktır, Destursuz yanına varamıyorum....

Sayfayı Paylaş