gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ela Gözlü Nazlı Dilber

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karacaoğlan ela gözlüm ela gözlü nazlı dilber hikayesi Ela gözlü nazlı dilber Sen d'olasın benim gibi
    Zülfü dökük boynu bükük
    Sen d'olasın benim gibi

Bahçende güller bitmesin
    Dalında bülbül ötmesin
    Kapından cerrah gitmesin
    Sen d'olasın benim gibi

Gül yerine diken bitsin
    Kuş yerine baykuş ötsün
    Gözün yaşı sele gitsin
    Sen d'olasın benim gibi

Karac'oğlan der mert gibi
    Yanar yüreğim od gibi
    Bir ok yemiş bozkurt gibi
    Sen d'olasın benim gibi

Karacaoğlan - Ela Gözlü Nazlı Dilber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Bana kara diyen dilber Kaşların kara değil mi Yüzünü güldüren gelin Gözlerin kara değil mi Beni kara diye yerme Mevlam yaratmış hor görme Ela göze siyah sürme Çekilir kara değil mi Her yoldan gelir geçerler Aktan karayı seçerler Ağalar beyler içerler Kahve de kara değil mi Karac'oğlan der maşallah Birgün görünür inşallah Kara donludur Beytullah Örtüsü kara değil mi
  3. Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber Sevgini Sevdamdan Ayıramıyorum Gündüz Hayalimde, Gece Düşümde Bana Bir Hal Oldu Bilemiyorum Yaylanın Hası Da Şu Nazlı Pınar Aynası Olanlar Yolları Dener Duramaz Dillerim, Nazlımı Arar Dilim Tutup Da Duramıyorum Nerde Güzel Görsem Artıyor Gamım Genç Yaşımda Sağır Oldu Kulağım Her Gün Önümüzden Geçer Yolağım Şimdi Nerd'olduğum Bilemiyorum Karac'oglan Da Gördüğün...
  4. Karacaoğlan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Karacaoğlan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir sözüm var diyemiyorum Bilmem deli miyim Mecnun gezerim Sırrımı yadlara veremiyorum Ak memenden emdiceğim azıktır Tarama zülfünü gönlüm bozuktur Öksüzüm garibim bana yazıktır Destursuz yanına giremiyorum Helal olsun al yanaktan emdiğim El uzatıp gonca gülün derdiğim İnce belin usul boyunu sardığım Kırılsın kollarım duramıyorum Karac'oğlan der ki...
  5. Nazlı Sevgiliye

Nazlı Sevgiliye

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor. Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni...

Sayfayı Paylaş