gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ela Gözlüm Ben Bu Elden Gidersem

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ela gözlüm ben bu elden gidersem hikayesi ela gözlüm ben bu elden gidersem akor notaları el ala hikayesi Ela gözlüm ben bu elden gidersem Zülfü perişanım kal melül melül
    Kerem et aklından çıkarma beni
    Ağla gözyaşını sil melül melül

Elvan çiçekleri takma başına
    Kudret kalemini çekme kaşına
    Beni unutursan doyma yaşına
    Gez benim aşkımla yol melül melül

Yiğit ey sevdiğim sen seni gözet
    Karayı bağla da beyazı çöz at
    Doldur ver badeyi bir daha uzat
    Ayrılık şerbetin sal melül melül

Karac'oğlan der ki ölüp ölünce
    Ben de güzel sevdim kendi halimce
    Varıp gurbet ele vasıl olunca
    Dostlardan haberim al melül melül

Karacaoğlan - Ela Gözlüm Ben Bu Elden Gidersem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ala gözlüm, ben bu ilden gidersem

Ala gözlüm, ben bu ilden gidersem

Ala gözlüm, ben bu ilden gidersem, Zülfü perişanım kal, melil melil. Kerem et, aklından çıkarma beni; Ağla göz yaşın sil, melil melil. Yeğin ey sevdiğim, sen seni düzet; Karayı bağla da, beyazı çöz, at; Doldur ver badeyi, bir daha uzat; Ayrılık şerbetin ver, melil melil. Elvan çiçeklerden sokma başına, Kudret kalemini çekme kaşına, Beni unutursan doyma yaşına, Gez benim aşkımla...
  2. Karacaoğlan - Felek Senin Elinden

Karacaoğlan - Felek Senin Elinden

Be felek senin elinden Hem yanarım hem ağlarım Gece gündüz ağlar gözüm Başımı döğer ağlarım Çağırırım gani deyi Gel ağlatma beni deyi Kimi görsem seni deyi Yüzüne sakar ağlarım Lutfeyle beyim urandır Gözümün yaşı barandır Kaygılı gönlüm virandır Hicrimi çeker ağlarım Karacaoğlan düştü derde Gece gündüz yanar narda Hak kadı olduğu yerde Kabrimden çıkar ağlarım
  3. Karacaoğlan - Ben Kendi Halimde

Karacaoğlan - Ben Kendi Halimde

Ben kendi halimde gezip tozarken Bak gözümden akan yaşıma benim Sevgili yarimden imdat umarken Bak neler getirdi başıma benim Bülbül gibi dalda ötemez oldum Dürüldü her dengim satamaz oldum Geceler halinde yatamaz oldum Sevdiğim görünür düşüme benim Nideyim hey ağalar ben nideyim Şikayet halimi kime arzedeyim Başım alıp şu yerkerden gideyim Sevdiğim düşerse peşime benim Karac'oğlan eydür...
  4. Gidersen sen üzülürüm ben

Gidersen sen üzülürüm ben

GİDERSEN SEN ÜZÜLÜRÜM BEN Hep böylemi bakar gözlerinin içi senin? hep böyle mi sevdiğini söylersin bana? içinde biryerlerde uçan martılar gözlerinde bilmediğim pırıltılarla, “seni seviyorum” deme bana! içim bi tuhaf oluyor dokunmak istiyorum ellerine sonra, büyüttüğün kuşlara ekmek atmak birde güle-oynaya... “seni seviyorum” deme işte bana... alıp başımı gitmek istiyorum, çok...
  5. Arkadaşlar böyle giderse ben bu TAROT açılımını sonlandıracağım!!!!!

Arkadaşlar böyle giderse ben bu TAROT açılımını sonlandıracağım!!!!!

Lütfen kafanızın bozulduğu herşeye açılım istemeyin. Gerçekten çok yoğunum. Ben gerçekten sorunu olan varsa yol göstermek isterim. Ama kavga ettik gelecekmi?? Kafam karışık nolacak ?? Beni seviyormu?? vs vs hep aynı şeyleri soruyorsunuz. Bu sorunlar sizin için önemli anlıyorum. ama cevap yazıyorum. Bir müddet sonra yine soruyorsunuz!!!! vee böyle devam ederse bu konuyu ben...

Sayfayı Paylaş