gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ela Gözlüm Yıktın Benim Evimi

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ela gözlüm yıktın benim evimi Eğlen şu diyarda kal diye diye Viran ettin bahçem ile bağımı
    Tomurcuk güllerim al diye diye

İnsanoğlu kurtulmuyor kazadan
    Yaralılar nasıl durur sızıdan
    Akça ceyran kurtulmuş da tazıdan
    Kaldırmış başını çöl diye diye

Seher zamanında uğradım sana
    Görünce gül yüzlüm kaldım ben tana
    Gafilken bir dolu sundun sen bana
    İçirdin ağıyı bal diye diye

Karac'oğlan der ki neyleyip n'etmek
    Bir fikrim var şu sılayı terketmek
    Yıkıl git diyorsun kolay mı gitmek
    Sen getirdin beni gel diye diye

Karacaoğlan - Ela Gözlüm Yıktın Benim Evimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Evlerinin Önü Kuyu

Karacaoğlan - Evlerinin Önü Kuyu

Yamacımdan gelen dilber Eğri bağlar başlarını Küstünse gel barışalım Sil gözünün yaşlarını (Bağlantı) Evlerinin önü kuyu Kuyudan çekerler suyu Küçücüksün biraz büyü Hesap ettim yaşlarını Kara çalıda gül bitmez Dalında bülbüller ötmez Gündüz hayalımdan gitmez Gece böler düşlerimi Bağlantı Karac'oğlan işlerinin Bağışladım suçlarının Yar gelecek yollarının Ayıklarım taşlarını Bağlantı
  2. beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Beni yıka yazarken yakalananlarr...

Beni yıka yazarken yakalananlarr...

+ Ne yazıyorsun arabama - pardon abi. "ben bir eşşeğim" yazacaktım tam. + Ne yazıyorsun lan arabama!!!!!!!!! - Sakin olur musun lütfen? hem maddi durumunuz iyi. hem de temiz bakmıyorsunuz malınıza. yıkayınız şunu.. + Sie - Tamam abi + Beni yıka ha? - Evet abi + Tabii ki yıkarım seni, anam + Ne yazıyorsun arabamın camına?!?!?! - Beni yıka + Ulan o kadar düşünceliysen sen yıka +...
  4. "Beni Yıka" :))

"Beni Yıka" :))

Beni yıka olayını abartanlar ve ortaya çıkanlar :D

Sayfayı Paylaş