gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Esti Seher Yeli Söküldü Seller

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aslan yeli saç modeli esti seher yeli akor esti seher notaları notası nota Esti seher yeli söküldü seller Gidiyorum kömür gözlüm ağlama
    Ağlamanın vakti geçti ne çare
    Kemend atıp yollarımı bağlama

Sana derim sana kaşı kemanım
    Büküldü kametim geçti zamanım
    Gidiyorum yedi benli ceranım
    Yarim gitti deyi yürek dağlama

Karacaoğlan der gözyaşım silinir
    Bir ah çeksem yüce dağlar delinir
    Yüreciğim bölük bölük bölünür
    Yaş döküp de arkam sıra çağlama

Karacaoğlan - Esti Seher Yeli Söküldü Seller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Yelken

Yelken

Yelken, rüzgâr gücünden yararlanarak geniş yüzey oluşturacak biçimde yan yana dikilen ve teknenin direğine uygun biçimde takılarak onu hareket ettiren kumaş veya şeritlerin tümü. Rüzgâr prensibi Bernoulli'nin prensibine göre rüzgâr açısının yelkenin yüzeyindeki yüküne bağlı olarak, yelkenin bir tarafında diğerinden daha fazla hava basıncı oluşur. Bu basınç farkı kaldırma gücü yaratarak...
  3. Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Usta yorumcu Fatih Erkoç birbirinden güzel türküleri seslendirdiği iki cd'den oluşan albümünü piyasaya çıkardı...İşte albüm tanıtımı kızlar :tik: CD1: Esmerim Biçim Biçim Arpa Buğday Daneler Divane Aşık Seher Yeli Gurbette Ömrüm Geçecek Asmam Çardaktan Antep Türküsü Of Deme Bana Kerimoğlu Zeybeği Evleri Var Oy Benum Sevduceğum Kalenin Dibinde Eledim Eledim Çayelinden Öteye Arpa Buğday...
  4. Seher Vaktinin Zamanı

Seher Vaktinin Zamanı

Seher Vakti Ne Zamandır Seher Vakti Seher Vakti Zamanı Ne Zaman Şarkılarda bile geçen seher vakti ne zaman bilmiyorsanız, makalemize bir gözatabilirsiniz melekler :) Seher Vakti Akşam 17.30'da, imsâk da 5.30'da oluyorsa, gecenin tamamı 12 saat demektir. Bunun altıda biri 2 saat eder. 5.30'dan çıkarılınca 3.30 kalır. Saat 3.30'dan saat 5.30'a kadar seher vakti demektir....

Sayfayı Paylaş