gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ezel Bahar Yaz Ayları Gelende

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ezel bahar yaz ayları gelende Kızıl gülün yaprağını sel alır Lale sümbül mor menemşe zamanı
    Oğlan kıza çiçek verir gül alır

Derya kenarında kaldı keleğim
    Hak yanında kabul olsa dileğim
    Çok sallanma orta boylu meleğim
    Eloğludur gezişinden fel alır

Karac'oğlan der ki dağı aşalı
    Yedi yıldır yar peşine düşeli
    Çıkarma perçemin festen dışarı

Karacaoğlan - Ezel Bahar Yaz Ayları Gelende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler Duman - Yaz Baharı

Güler Duman - Yaz Baharı

Yaz Baharı Geldi Geçti Ömrümün Hazan Yeli Talan Etti Gidiyom Vahı Kaldı Ahi Geçti Ömrümün Bu Gün Yarin O Da Bitti Gidiyom Önce Emekledim Sonra Yürüdüm Niceleri Pesim Şifa Sürüdüm Bunca Yıldır Ucun Ucun Eridim Yok Oldu Bedenim Bitti Gidiyom Eroglu'yum Ummanlara Dalarım Bir Dokunsan Bin Bir Derdi Sayarım Zembereğin Bozuk Yoktur Ayarım Ayları Yıllarca Kattım Gidiyom Eroglu'yum Efkarımdan...
  2. Karacaoğlan - Aşağıdan Gelen Güzel

Karacaoğlan - Aşağıdan Gelen Güzel

Aşağıdan gelen güzel Eğri bağlar başlarını Küstünse gel barışalım Sil gözünün yaşlarını Evlerinin önü kuyu Kuyudan alırlar suyu Küçücüksün biraz büyü Hesap ettim yaşlarını Kara çalıda gül bitmez Karga bülbül olup ötmez Gündüz hayalimden gitmez Gece girer düşlerime Karac'oğlan işlerini Bağışlarım suçlarını Kız gezecek yollarını Ayıklarım taşlarını
  3. Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Ağ elleri sala sala gelen yar Nasıl geçireyim seni ele ben Ben bir şahin olsam sen bir balaban Taksam cırnağımı gitsem çöle ben Koyunları kuzu ile karışık Yüze küskün ama kalbi barışık Siyah perçemi zülfü dolaşık Yeni düştüm düzen tutmaz tele ben
  4. Bahar aylarında hamilelik

Bahar aylarında hamilelik

Hamiş melekler bahar aylarında hamileliğinizi keyifli ve rahat geçirmenizi sağlayacak birkaç öneriler :tik: Baharda beslenme: Bahar ayları ile birlikte meyve ve sebze çeşitlerinin artması hamile kadınların daha sağlıklı beslenmelerine fırsat sağlıyor. Böylelikle hamilelerin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alma şansı yükseliyor. Uzmanlar bebeğin gelişimi için yeterince protein ve...
  5. Bahar Aylarında Doğurganlık Artıyor!

Bahar Aylarında Doğurganlık Artıyor!

doğurganlık nasıl arttırılır doğurganlık nasıl artar Sevgili melekler, artık ailenize bir bebeğin katılma zamanının geldiğini düşünüyorsanız bahar ayları harekete geçmek için tam zamanı. Eğer kış aylarında da bebek çalışmaları yapmış ve tutturamamışsanız bu sizi ümitsizliğe götürmesin. Uzmanların yaptığı açıklamalara göre ılık havalarda kadınlar daha doğurgan oluyor.. Araştırmalar...

Sayfayı Paylaş