gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karadağlar dizisinde kavga çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

karadağlar, dizisi, dizi seti, kavga, haberleri burada arkadaşlar.

Ekranların sevilen dizilerinden Karadağlar'ın dizi setinde kavga çıkmış Melek'ler. İşte o haber!

Çanakkale’nin Avyacık İlçesi’ne bağlı Yeşilyurt Köyü’nde çekimleri yapılan ’Karadağlar’ dizisinin setinde önceki gün kavga çıktı. Dizide Halit Karadağ’ın avukat oğlu ’Selahattin’ rolünü canlandıran Burak Sağyaşar’ın, makyöz Meryem Çiftçi’ye sandalye fırlattığı, kadının da Küçükkuyu Jandarma Karakolu’na giderek şikayetçi olduğu öğrenildi. Çiftçi, ayrıca sanatçının kendisine hakaret ve tehdit içerin sözler sarfettiğini de söyledi. Şikayet üzerine jandarma, oyuncu Sağyaşar’ın da ifadesini aldı. Evrak, Ayvacık Cumhuriyet Savcılığı’na gönderildi.

Dizide ’Gülhayat’ karakterini canlandıran Hatice Şendil ile gerçek hayatta birlikte olan Burak Sağyaşar, dava açılırsa sanık olarak hakim karşısına çıkabilecek.

Mustafa SEZEK/EZİNE (Çanakkale), (DHA)

Karadağlar dizisinde kavga çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) öğrenciler arasında kavga çıktı

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) öğrenciler arasında kavga çıktı

Üniversitenin Maçka Yerleşkesindeki Yabancı Diller Yüksekokulunda, karşıt görüşlü öğrenciler arasında, bir derginin dağıtımı konusundaki anlaşmazlık yüzünden kavga çıktı. Bıçak, satır ve sopaların da kullanıldığı kavgada, Çağdaş Ali Dede, Ali Asker Tatar, Ali Duman kesici aletle, Can Özbaran ise darp edilerek yaralandı. Bu kişilerden Dede, Özel Alman Hastanesine, diğerleri ise Taksim...
  2. Sitemiz Canım Ailem Dizisinde çıktı

Sitemiz Canım Ailem Dizisinde çıktı

Şimdi bu dizideki yani 31. bölümdeki olayı biliyorsunuz, Ali yıldırım nikahı kıymak üzere internette araştırma yapıyor, ve bizim sitemiz de yıldırım nikahı için gereken evraklar cümlesinde birinci sayfada çıkıyor arkadaşlarım. Sonuç nemi, siz dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama sitemiz dünki yayınlanan bölümde çıktı :) BUDA ALİNİN İNCELEDİĞİ SAYFANIN ORİJİNALI ARKADAŞLARIM.
  3. Karadağlar Setinde Kavga

Karadağlar Setinde Kavga

karadağlar bitiyor mu karadağlar dizisi bittimi karadağlar, kavgaları, seti, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. karadağlar setinde büyük kavga çıkmış melerkler :D:D bu yazımızda haberin ayrıntıları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz melekler. Rus yazar Dostoyevski’nin “Karamazov Kardeşler” adlı eserinden uyarlanarak televizyon dizisi yapılan...
  4. Adını Feriha Koydum Setinde Kavga çıktı!

Adını Feriha Koydum Setinde Kavga çıktı!

Adını Feriha Koydum Setinde Kavga Çıktı! Adını Feriha Koydum Setinde Neden Kavga Çıktı Adını Feriha koydum Emir'in Yolu dizisinde kavga çıktı Melek'lerim. Çağatay Ulusoy ve Beril Kayar arasında çıkan kavganın detayları hakkında edindiğimiz bilgileri hemen sizlerle paylaşıyoruz. “Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu” setinde kavga çıktı. İddiaya göre başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy ile...
  5. Lale Devri Setinde Büyük Kavga Çıktı!

Lale Devri Setinde Büyük Kavga Çıktı!

lale devri lale devri oyuncuları Sevgili melekler, Fox Tvnin sevilen dizisi Lale Devri setinde büyük bir kavga çıktı. Dizinin başrol oyuncularından Kenan Bal Gül Onat'a tokat attı. Birbirlerine giren iki oyuncu sebebiyle gergin dakikalar yaşandı.. Fox Tv’de yayınlanan Lale Devri dizisinin setinde kavga çıktı. Dizinin Necip Bey’i Kenan Bal ile İkbal Hanım’ı Gül Onat, sette birbirine...

Sayfayı Paylaş