gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 10 Haziran 35.ci Bölüm Fragmanı

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karadayı son bölüm fragmanı karadayı 10 haziran karadayı 35.ci bölüm fragmanı

ATV ekranlarının heyecanla izlenen beğenilen dizisi Karadayı da olaylar bitmiyor. Aytan'in iğfal edildiğini öğrenen Nejdet, bunu Ayten'e kimin yaptığını şimdi de öğrenmeye zalışıyor. Büyük bir şokla birlikte bunalım yaşayan Ayten savcı Turgut tarafından iğfal edildiğini Nejdet'e söyleyecek mi bunu hep birlikte 10 Haziran 35.ci bölümde öğrenmemiz mümkün olacak.

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mawim bugün hiçbir youtube videosunu açamıyorum, sende de var mı bu sorun, bak bunu da göremedim :S

MaWiM bunu beğendi.
  3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bir ara bende acamadim titan ama suan aciliyor.Ayten söylesin artik turgutu yaaa.Bu adamin yaptiklari ortaya ciksinnn

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Bende sorun yok Titanım gayet iyi açılıyor geçici bir sorun yaşıyor olabilirsin bilemiyorum:S

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hep bu çerezler, tamam Mawim, sorun çözüldü, görüyorum görüyorum :deli:

6. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ah ah ahhhhhh bu turgutttt beni öldürecek adamı mamafi bigün boğacam ama nezaman :sinir:

Karadayı 10 Haziran 35.ci Bölüm Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı 21.ci Bölüm Fragmanı

Karadayı 21.ci Bölüm Fragmanı

bu konu Karadayı dizisinin 4 Mart 21.ci bölüm fragmanına yer vermektedir. ATV ekranlarının gün geçtikçe seyirci katsayısını hızla yükseltmeye devam eden Karadayı dizisin de yine izleyici soluğunu tutarak yeni bölümü beklemeye başladı. 25 Şubat akşamı oynanan bölümünde ki son sahne de Nazif Kara'nın evine gelen Feride orada avukat Salih yani Mahir Kara'yı görünce çok şaşırdı zaten dizi de bu...
  2. Karadayı 35.Bölüm 2. Fragmanı 10 Haziran 2013

Karadayı 35.Bölüm 2. Fragmanı 10 Haziran 2013

karadayı 35.bölüm fragman karadayı 10 haziran Sevgili melekler, bu sezonun en sevilen ve ilgiyle takip edilen dizilerinden biri olan Karadayı'da işler iyice karışıyor. Mahir Necdet’in peşine düşüyor. Necdet ise Mahir’den kaçmaya çalışıyor bu sırada Ayten’e yapılanları öğreniyor. Turgut,Feride’ye aşkını ilan edecekken karşısında Mahir’i buluyor. Feride ise Mahir’in aşkına bir kez daha...
  3. Karadayı 10 Mart 62.ci Bölüm Yeni Fragman

Karadayı 10 Mart 62.ci Bölüm Yeni Fragman

karadayı son bölüm fragmanı, karadayı 10 mart yeni fragman, karadayı 62.ci bölüm fragmanı ATV ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi Karadayı'nın yeni bölümü olan 10 Mart 2014 akşamı izleyici heyecan dolu zamanlar bekliyor. Geçen hafta ki bölüm de Mahir Kara ve ailesi yurt dışına kaçmak üzere iken İlknur'un vurulması sonucu zaman kaybından gidememişler ve Nazif Kara'da ailesinin...
  4. Karadayı 113. bölüm fragmanı (1 haziran)

Karadayı 113. bölüm fragmanı (1 haziran)

Karadayı 113. Bölüm Özeti Feride ve Mahir bütün engellere rağmen evlenmeyi başarmıştır. Kısa bir süre de olsa her şeyi unutup bu mutluğun tadına varmak istemektedirler. Adada olup biten her şeyden habersiz bir gün geçirirler. Bu sırada Necdet Mehmet Saim’i Turgut’a teslim etmiştir. Turgut Mehmet Saim’de olduğunu düşündüğü parmak izlerini almaya kararlıdır. Bu uğurda Mehmet Saim’i...
  5. Karadayı 114. bölüm fragmanı (8 haziran)

Karadayı 114. bölüm fragmanı (8 haziran)

karadayı 114. bölüm,karadayı son bölüm fragmanı,karadayı 8 haziran fragmanı KARADAYI 113. BÖLÜM ÖZETİ Feride'nin Turgut'un elinde tutsak olduğunu öğrenen Mahir deliye dönmüştü. Turgut'un istediği parmak izlerini ona verdi ve Feride'yi kurtaramak için kolları sıvadı ama parmak izleri çoktan emniyet yetkililerinin eline ulaşmıştı. Mahir'in fazla zamanı yoktu. Kendi elleriyle teslim ettiği...

Sayfayı Paylaş