gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 17 Haziran Nazif Kara'nın Okuduğu Şiir

Konu, 'Karadayı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karadayı sezon finali karadayı nazif kara karadayı sezon finali 2013

Sevgili melekler, Karadayı 17 Haziran pazartesi akşamı yayınlanan sezon finaliyle tatile girdi. Son bölümden en çok akıllarda kalan ise Nazif Kara rolündeki usta oyuncu Çetin Tekindor'un, oğlu Mahir için okuduğu Ahmed Arif'in Hasretinden Prangalar Eskittim şiiri oldu

Seni, anlatabilmek seni.
    İyi çocuklara, kahramanlara.
    Seni anlatabilmek seni,
    Namussuza, halden bilmeze,
    Kahpe yalana.

Ard- arda kaç zemheri,
    Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu.
    Dışarda gürül- gürül akan bir dünya...
    Bir ben uyumadım,
    Kaç leylim bahar,
    Hasretinden prangalar eskittim.
    Saçlarına kan gülleri takayım,
    Bir o yana
    Bir bu yana...

Seni bağırabilsem seni,
    Dipsiz kuyulara,
    Akan yıldıza,
    Bir kibrit çöpüne varana,
    Okyanusun en ıssız dalgasına
    Düşmüş bir kibrit çöpüne.

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,
    Yitirmiş öpücükleri,
    Payı yok, apansız inen akşamlardan,
    Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene,
    Seni anlatabilsem seni...
    Yokluğun, Cehennemin öbür adıdır
    Üşüyorum, kapama gözlerini...

Karadayı 17 Haziran Nazif Kara'nın Okuduğu Şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

adnanın bihtere okuduğu şiir video aşkı memnuda adnanın bihtere okuduğu şiir aşkı memnudaki gerçek adı memnu gerçek adı Aşk-ı memnu'da, evililik yıldönümlerinin kutlamasında Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir, İşte Yaşar Ümit Oğuzcan'ın yazdığı o şiir! Kadınlar için sone, Ben güzel gözlü kadınları severim Bir de küçük ayaklıları, uzun boyluları Hem nasıl severim, öyle severim işte...
  2. Karadayı Dizisi Nazif Kara (Çetin Tekindor) Kimdir?

Karadayı Dizisi Nazif Kara (Çetin Tekindor) Kimdir?

Bu konu Karadayı dizi oyuncusu Nazif Kara hakkında bilgilere yer vermektedir. Karadayı dizisin de Mahir Kara'nın babası Nazif Kara'yı canlandıran Çetin Tekindor hakkında merak etitğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Karadayı dizisin de işlemediği suçtan dolayı haksız şekilde hapiste yatan ve idamı istenen Nazif Kara mert, merhametli ve iyi bir aile babasını canlandırıyor. Karadayı...
  3. Karadayı 36. Bölüm 17 Haziran Fragmanı

Karadayı 36. Bölüm 17 Haziran Fragmanı

Karadayı dizi fragmanları karadayı son bölüm fragmanı karadayı 17 haziran ATV ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Karadayı da sular durulmak nedir bilmiyor. Geçen hafta ki bölüm de Ayten'i kimin iğfal ettiği yolunda laf almaya çalışan Necdet, dizinin yeni bölümü olan 17 Haziran akşamı bunu öğreniyor. Hapishaneye gelen Ayten, kendisini iğfal eden kişinin adını Nected'e söylüyor. Şimdi...
  4. Karadayı 17 Haziran 2013 Fragman 2

Karadayı 17 Haziran 2013 Fragman 2

karadayı 36. bölüm fragmanı karadayı son bölüm fragmanı karadayı dizi fragmanları Karadayı dizisinin yeni bölümünü heyecanla bekleyenler için fragmanları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 36.cı bölümün oynayacağı 17 Haziran 2013 akşamı Mahir'in başı yine dertten kurtulmuyor. Geçen hafta ki bölümde savcı Süleyman'ın eşinin evi hatırlarsanız ateşe verilmişti. O esnada Mahir'in de annesinin o...
  5. Karadayı Son Bölümde Nazif Kara Hangi Şiiri Okudu?

Karadayı Son Bölümde Nazif Kara Hangi Şiiri Okudu?

karadayı yeni bölümde nazifin okuduğu şiirin sözleri, karadayı son bölümde nazif kara hangi şiiri okudu, karadayı son bölümde neler oldu, karadayı yeni sezon son bölümde okunan şiir, karadayı nazif kara şiirleri ATV Ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi uzun bir yaz tatilinden sonra 15 Eylül 2014 Pazartesi akşamı tekrar izleyicisi ile buluşarak merhaba dedi. Yaz tatiline kafalar...

Sayfayı Paylaş