gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 18 Şubat Yeni Fragman

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Karadayı dizisinin son bölüm fragmanına yer vermektedir.

ATV ekranlarının gün geçtikçe izleyici sayısı hızla artan ve reyting rekorları kıran dizisi Karadayı, izleyicinin soluğunu kesip ekran başına bağlamaya devam ediyor.

11 Şubat Pazartesi gecesi izlediğimiz son bölümde Mahir Feride'nin peşinden Bolu'ya gitmiş ve ona aşkını itiraf etmişti. Aynı anda cancağızım:D:D Turgut savcı da Feride'nin yayına gidiyordu.

Bakalım Feride Mahir'in aşkına karşılık verecek mi onu affedecek mi?

18 Şubat Pazartesi gecesi yeni bölüm fragmanını izlediğinizde şok olacaksınız çünkü Serra Feride'nin odasın da ve ona savcı Turgut hakkında açıklayacak şeyleri olduğunu söylüyor. Ben şahsen Pazartesi gününü iple çekiyorum acaba Turgut savcının sonunu getirecek açıklamalar mı yapacak Serra yoksa farklı bir bilgi mi verecek.?

Bu soruların yanıtları için 18 Şubat Pazartesini beklemek gerekiyor...

2. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    herkezin kendi fikri ama ben bu diziyi pek sevmiyorum .

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel bir dizi ve zevkle izliyorum :) her pazartesi vazgeçilmezim oldu :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Pazartesi akşamlarını iple çekiyoruz eşimle birlikte dizi başlamadan evvel çayımızı pastamızı artık canımız ne çekiyorsa onları hazırlıyoruz ve birlikte izliyoruz. :)

Karadayı 18 Şubat Yeni Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı 4 Şubat Fragmanı

Karadayı 4 Şubat Fragmanı

Karadayı dizisi gün geçtikçe diziseverleri ekran başına bağlamaya devam ederken, son gelişmelerle birlikte izleyici merakla 17.ci bölümde neler olacağını bekliyor. Mahir Kara, babası Nazif Kara için artık son çabalarını sarfederken ortalık bayağı karıştı. Askerden gelen kardeşi Feride'nin kardeşi Melih'i fena benzeterek hastanelik etti. Artık duruşmada bir karara bağlanacağı son bölümde...
  2. Karadayı 11 Şubat  Yeni Fragman

Karadayı 11 Şubat Yeni Fragman

Karadayı dizisi tutkunları sabırsızlıkla 11 Şubat Pazartesi gününü bekliyor. Geçen hafta ki son bölümde Nazif Kara duruşmasında artık ber karar aşamasına gelindi ve hakime Feride Nazif!in suçlu olduğuna iyice inandı. Mahir Kara ise çaresizlik içinde son çırpınışları ile babasını kurtamanın yollarını aramaya devam ede dursun, fragman da izleyeceğiniz gibi Nazif Kara'nın torunu mahkeme salonuna...
  3. Karadayı 25 Şubat Yeni Fragman

Karadayı 25 Şubat Yeni Fragman

bu konu Karadayı dizisinin 20.ci bölüm fragmanına yer vermektedir. Geçen hafta çok heyecanlı bir yerde biten dizi 25 Şubat akşamı yeni bölümü ile ekranlar da olacak. Son bölümü izleyenler hatırlayacaktır, Serra, Feride'nin odasında hakime hanımı bekliyordu ve Feride Serra yı gördüğün de çok şaşırmıştı. Öte yandan adliyeye gelen Mahir'in kardeşi Orhan abisini Salih olarak hemde avukat...
  4. Karadayı 23.Bölüm 2. Fragmanı 18 Mart

Karadayı 23.Bölüm 2. Fragmanı 18 Mart

Bu konu; Karadayı 23.Bölüm 2. Fragmanı 18 Mart hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçen hafat finalde Mahir'in sevimli yeğeni Nazif'in kaçırılmasıyla kahrolmuş, Mahir ile Feride'nin Nazif Bey ve Ayten'e yakalanmasıyla şoka girmiştik. Yeni bölümde işler iyice arapsaçına dönüyor. Öyle ki Necdet Mahir'e silah çekiyor..:) http://www.youtube.com/watch?v=ZyrEYR-U2DA
  5. Karadayı 97. bölüm fragmanı -9 şubat 2014

Karadayı 97. bölüm fragmanı -9 şubat 2014

karadayı 97.bölüm izle,karadayı 97. bölüm fragmanı izle,karadayı 97. bölüm konusu,karadayı 97. bölüm özeti Karadayı bu hafta 96. bölüm ile ekrana gelecek. Milyonların büyük bir merak içinde beklediği Karadayı 96. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide bu hafta Mahir, Turgut'u görünce çılgına döner. Mahir kendisini Korkut Ölmez olarak tanıtan Turgut’un yalan söylediğini ispatlamaya...

Sayfayı Paylaş