gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 21.ci Bölüm Fragmanı

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Karadayı dizisinin 4 Mart 21.ci bölüm fragmanına yer vermektedir. ATV ekranlarının gün geçtikçe seyirci katsayısını hızla yükseltmeye devam eden Karadayı dizisin de yine izleyici soluğunu tutarak yeni bölümü beklemeye başladı.

25 Şubat akşamı oynanan bölümünde ki son sahne de Nazif Kara'nın evine gelen Feride orada avukat Salih yani Mahir Kara'yı görünce çok şaşırdı zaten dizi de bu sahne ile son buldu.

Her hafta bu bölümde kesin Salih'in Mahir kara olduğunu öğrenir diye tahminlerimiz acaba 4 Mart akşam ki oynanacak 21. ci bölümde gerçeğe dönüşecek mi?

Farklı gelişmelerin kesin olacağı yeni bölüm de bakalım neler olacak bilemiyorum ama bildiğim bir şey varki şu Orhan yani Mahir'in kardeşi ortalığı bayağı karıştıracak gibime geliyor. Adam bir rahat dur yerin de bu kadar kıskançlık, öfke, sinir olur mu bir insanda:S

Yazık olacak Mahir'e o kadar zamandır uğraşıyor babasını kurtarmak için inşallah Orhan tüm planlarını suya düşürmez Mahir'in...

Benim gibi sizlerin de yeni bölümü büyük bir heyecanla beklediğinizi düşünerekten sizlere yeni bölümde neler olacağının tüyolarını veren 21.ci bölüm fragmanını paylaşıyorum.

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    karşılaşma anını merakla bekliyorum :)

Karadayı 21.ci Bölüm Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı 15.ci Bölüm 21 Ocak Fragmanı

Karadayı 15.ci Bölüm 21 Ocak Fragmanı

Bu konu Karadayı dizisinin son bölüm fragmanına yer vermektedir. Geçen hafta komser kibritin Mahir Kara'nın alnına silahı dayamasını izlemiştik. Hatta bu sahne ile dizi sonlanmıştı. Yeni bölüm fragmanında aslında bazı ipuçları bizlere verilmiş. Feride Salih İpek'in yani Mahir Kara'nın kim olduğunu öğreniyor. Fakat Salih için illaki şusun demiyor. Bana göre komser kibritte birşeyler var ve...
  2. Karadayı 15.ci Bölüm Fragman 2

Karadayı 15.ci Bölüm Fragman 2

bu konu karadayı dizisinin son bölüm frafmanlarına yer vermektedir. ATV ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Karadayı, ekran başına insanları kitlemeye devam ediyor. 21 Ocak tarihli yeni bölümün de Yaver lakaplı savcı Turgut, Salih İpek'in kim olduğunu iyice merak etmeye başlamış ve hatta onu takip etmeye kadar işi götürmüştür. Kendisini takip ettiğini farkeden Mahir Kara, savcı Turgut...
  3. Karadayı 22.ci Bölüm Fragman 1

Karadayı 22.ci Bölüm Fragman 1

Bu konu Karadayı dizisinin 22.ci bölüm fragmanlarına yer vermektedir. ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Karadayı' da gün geçtikçe olaylar iyice sarpa sarmaya başladı. Son bölümde savcı Turgut'un planı ile tutuksuz yargılanmasına karar verilip hapisten çıkan Nazif ailesi ile hasret giderdi. Fakat küçük Nazif ile ilgili kötü planlar kuran Turgut acaba yeni bölüm de neler yapacak....
  4. Karadayı 32.ci Bölüm 20 Mayıs Fragmanı

Karadayı 32.ci Bölüm 20 Mayıs Fragmanı

karadayı 32.ci bölüm fragmanı karadayı 20 mayıs yeni fragman karadayı fragmanları Karadayı dizisi gün geçtikçe nefes kesmeye devam ediyor. Dün akşamki yani 13 Mayıs 31.ci bölümün de Mahir duruşma salonuna gelerek Feride'nin karşısına çıkıyor. Feride mesleki duyguları ile salonda sert bir hava estiriyor. İşlerin iyice karıştığı dün geceye damgasını vuran sahne bana göre Mahir'in savcı Turgut'u...
  5. Karadayı 27 Ekim 82.ci Bölüm Fragmanı

Karadayı 27 Ekim 82.ci Bölüm Fragmanı

karadayı yeni fragman, karadayı son bölüm fragmanı, karadayı 27 ekim frafman, karadayı son bölüm fragman izle Atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı'nın 27 Ekim 2014 tarihin de yayınlanacak son bölüm fragmanı çıktı... Melekler mekanı olarak yepyeni son bölüm fragmanını dizinin izleyicileri için paylaşıyoruz. Son bölüm de neler olacak diye merak edenler için, Mahir ve Feride için artık...

Sayfayı Paylaş