gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 25.ci Bölüm 1 Nisan Yeni Fragman

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu karadayı dizisinin son bölüm fragmanlarına yer vermektedir. Karadayı dizisinin 25 Mart akşamı seyredenler eminim ki benim gibi heyecandan yerin de duramamıştır. Oldukça aksiyon içeren sahnelerle bir karadayı dizisini daha geride bıraktık. Küçük Nazif'in bulunması ile birlikte aile sevinç yaşarken maalesef yine Nazif Kara için hapis yolu göründü.

Ahh ahh savcı Turgut yine yaptın yapacağını türlü entrika ve planlarınla birlikte hakime Feride'nin aklını karıştırarak Nazif Kara için tutuklama emri çıkartarak adamı suçsuz yere yine hapise attırdın.

Bakalım önümüz deki yeni bölüm de neler olacak sizler kadar bende büyük bir merakla yeni bölüm de neler olacağını şimdiden merak için de beklemeye başladım.

1 Nisan 2013 Pazartesi akşamı oynayacak olan yeni bölüm fragmanı sizlerle...

Karadayı 25.ci Bölüm 1 Nisan Yeni Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı 22.ci Bölüm Fragman 1

Karadayı 22.ci Bölüm Fragman 1

Bu konu Karadayı dizisinin 22.ci bölüm fragmanlarına yer vermektedir. ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Karadayı' da gün geçtikçe olaylar iyice sarpa sarmaya başladı. Son bölümde savcı Turgut'un planı ile tutuksuz yargılanmasına karar verilip hapisten çıkan Nazif ailesi ile hasret giderdi. Fakat küçük Nazif ile ilgili kötü planlar kuran Turgut acaba yeni bölüm de neler yapacak....
  2. Karadayı 15 Nisan 27.ci Bölüm Fragmanı

Karadayı 15 Nisan 27.ci Bölüm Fragmanı

bu konu Karadayı dizisinin 15 Nisan yeni bölüm fragmanına yer vermektedir. ATV ekranlarının reyting rekorları kıran sevilen dizisi Karadayı' nın 15 Nisan 27.ci bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz bölümde Mahir gerçek annesinin kim olduğunu öğrenince resmen büyük bir şok yaşadı. Mahir Kara kimliği gün geçtikçe gün ışığına çıkmak için bir adım atmaya devam ede dursun, Mahir'in kim olduğunu...
  3. Karadayı 29 Nisan 2013 Yeni Bölüm Fragmanı

Karadayı 29 Nisan 2013 Yeni Bölüm Fragmanı

bu konu karadayı dizisinin 29 nisan 2013 yeni bölüm fragmanına yer vermektedir. Karadayı dizisini benim gibi dün geceki yani 22.ci bölümünü seyredenler eminim ki heyecandan soluksuz izlemiştir. Mahir Kara'nın kimliğinin açığa çıkmasından sonra hain planlarına devam eden savcı Turgut ve Feride'nin babası çirkin bir oyunla Feride'ye Salih İpek denilen avukatın aslın da Mahir Kara olduğunu...
  4. Karadayı 80.ci Son Bölüm Yeni Fragman

Karadayı 80.ci Son Bölüm Yeni Fragman

karadayı son bölüm fragmanı, karadayı 80.ci bölüm fragmanı, karadayı son bölüm, karadayı yeni bölüm fragmanı ATV ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi karadayı da sular dinmek bilmiyor. Geride babasını, kızkardeşlerini ve yüreği yaralı yarini bırakarak intikam için yeraltı dünyasına giren Mahir Kara , artık geriye dönülmezi imkansız bir yola girmiş oldu. Beyefendiye yakınlığı olarak...
  5. Karadayı 87.ci Bölüm Yeni Fragman

Karadayı 87.ci Bölüm Yeni Fragman

karadayı son bölüm, karadayı yeni fragman, karadayı son bölüm fragmanı ATV ekranlarının esvilen dizisi karadayı da sular dinmek bilgimiyor. Haftaya oynanacak yepyeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz melekler mekanı olarak sizler için yeni bölüm de olacak olayları bize tüyo veren fragmanı sizler için paylaşıyoruz. Feride ile tekrar barışan ve Mahir, ailesinin katilini bulmak için artık...

Sayfayı Paylaş