gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 25 Şubat Yeni Fragman

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Karadayı dizisinin 20.ci bölüm fragmanına yer vermektedir. Geçen hafta çok heyecanlı bir yerde biten dizi 25 Şubat akşamı yeni bölümü ile ekranlar da olacak. Son bölümü izleyenler hatırlayacaktır, Serra, Feride'nin odasında hakime hanımı bekliyordu ve Feride Serra yı gördüğün de çok şaşırmıştı. Öte yandan adliyeye gelen Mahir'in kardeşi Orhan abisini Salih olarak hemde avukat kimliğiyle odada gördüğün de adeta gözleri yuvalarından çıkmıştı. Bakalım bu hafta yeni bölüm de dizinin müptelalarını neler bekliyor. Serra Feride'ye birşeyler açıklıyor ama Savcı Turgut hakkın da tüm bilgilerimi söyliyecek yoksa yine cancağızım Turgut savcı bu durumdan kurtulacak mı? Bu soruların yanıtlarını 25 Şubat akşamı hep birlikte öğrenecez. Şimdilik bize ufak tefek tüyolar veren yeni bölüm fragmanını sizler için paylaşıyorum.

evinim bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    kurtarır o yine paçayı.final bölümüne kadarda yakalanmaz muhtemelen hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi cancağızım bu Turgut savcı yılan gibi bir adam herşeyden kurtulmasını biliyor sinsice planlar yapıyor ee bide arkası sağlam adamın...Mamafih Mahir bu olayda Turgut'un parmağının olduğunu öğrendiğinde ona neler yapacağını az çok tahmin edebiliyorum hahaha. Sezon finaline kadar bana kalırsa Turgut'un suçlu olduğu açığa çıkmaz ve Nazif de halen hapiste olur belki tam sezon finalinde yada asıl suçlu öğrenilir ve herkes şok yaşar bizde yeni sezonu bekleyene kadar merakdan çatlar gideriz heralde hahaha

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    olan yine bize oldu desene hahaha

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bencede o yine bu isden bir sekilde siyrilir.. Benim merak ettigim Mahirin kücük kardesi... o herseyi berbat edecekmis gibi geliyor... :D

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Evet ya o ne psikopat bakışlar öyle ödüm tırsıyor vallahi hahaha harbi sorunlu Orhan nerde bela orda kendisi inşallah işleri iyice karıştırmaz.

Karadayı 25 Şubat Yeni Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı 4 Şubat Fragmanı

Karadayı 4 Şubat Fragmanı

Karadayı dizisi gün geçtikçe diziseverleri ekran başına bağlamaya devam ederken, son gelişmelerle birlikte izleyici merakla 17.ci bölümde neler olacağını bekliyor. Mahir Kara, babası Nazif Kara için artık son çabalarını sarfederken ortalık bayağı karıştı. Askerden gelen kardeşi Feride'nin kardeşi Melih'i fena benzeterek hastanelik etti. Artık duruşmada bir karara bağlanacağı son bölümde...
  2. Karadayı 11 Şubat  Yeni Fragman

Karadayı 11 Şubat Yeni Fragman

Karadayı dizisi tutkunları sabırsızlıkla 11 Şubat Pazartesi gününü bekliyor. Geçen hafta ki son bölümde Nazif Kara duruşmasında artık ber karar aşamasına gelindi ve hakime Feride Nazif!in suçlu olduğuna iyice inandı. Mahir Kara ise çaresizlik içinde son çırpınışları ile babasını kurtamanın yollarını aramaya devam ede dursun, fragman da izleyeceğiniz gibi Nazif Kara'nın torunu mahkeme salonuna...
  3. Karadayı 18 Şubat Yeni Fragman

Karadayı 18 Şubat Yeni Fragman

Bu konu Karadayı dizisinin son bölüm fragmanına yer vermektedir. ATV ekranlarının gün geçtikçe izleyici sayısı hızla artan ve reyting rekorları kıran dizisi Karadayı, izleyicinin soluğunu kesip ekran başına bağlamaya devam ediyor. 11 Şubat Pazartesi gecesi izlediğimiz son bölümde Mahir Feride'nin peşinden Bolu'ya gitmiş ve ona aşkını itiraf etmişti. Aynı anda cancağızım:D:D Turgut savcı da...
  4. Karadayı 24.cü Bölüm Fragmanı 25 Mart

Karadayı 24.cü Bölüm Fragmanı 25 Mart

bu konu karadayı dizisinin son bölüm fragmanına yer vermektedir. ATV ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Karadayı' da iyice tansiyonlar yükseldi. Geçen hafta ki bölümün de küçük Nazif'in kaçırılması ile karışan ortalık Orhan'ın vurulması ile sonuçlandı, Mahir'in kardeşi Orhan'ın akibeti şu an için belli değil. Vücuduna üç kurşun isabet eden Orhan yaşam mücadelesi verirken, Nazif Kara'ya...
  5. Karadayı 25.ci Bölüm 1 Nisan Yeni Fragman

Karadayı 25.ci Bölüm 1 Nisan Yeni Fragman

bu konu karadayı dizisinin son bölüm fragmanlarına yer vermektedir. Karadayı dizisinin 25 Mart akşamı seyredenler eminim ki benim gibi heyecandan yerin de duramamıştır. Oldukça aksiyon içeren sahnelerle bir karadayı dizisini daha geride bıraktık. Küçük Nazif'in bulunması ile birlikte aile sevinç yaşarken maalesef yine Nazif Kara için hapis yolu göründü. Ahh ahh savcı Turgut yine yaptın...

Sayfayı Paylaş