gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karadayı 28 Ocak Aytenin söylediği şarkıyı yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Karadayı dizisinde çalan bir şarkının sözlerini arıyorum.Ayten söylemişti sanırım 28 Ocakta, bulabilirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bıraktım kaderime Aşkımızın sonunu
    Aradım bulamadım
    Mutluluğun yolunu

Yoruldum koşa koşa
    Her ümidin pesinden
    Kırıldı ümitlerim
    Bu sonsuz bekleyiş den

Bırak artık kaderimle
    Kendi halime beni
    Vazgeçelim bu sevgiden
    Unutalım her şeyi

Severek ayrılalım
    Aşka hasret kalalım
    Eğer mutlu olursak
    Yeniden barışalım

Sevmemiştim kimseyi
    Seni sevdiğim kadar
    Çekmemiştim kimseden
    Senden çektiğim kadar

Olur mu sevgi diye
    Izdıraba sarılmak
    Bu yol mutluluk yolu
    Tek çare imiş ayrılmak

Karadayı 28 Ocak Aytenin söylediği şarkıyı yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian 28 Ocak Disco Kralında söylediği şarkı

Cem Adrian 28 Ocak Disco Kralında söylediği şarkı

Cem Adrian 28 Ocak Disco Kralında söylediği şarkı Cem Adrian disko kralında bir şarkı sözledi o şarkının sözlerini istiyorum sizden lütfen acil yazın ama
  2. Karadayı Dizisi Ayten Karakteri Melike İpek Yalova

Karadayı Dizisi Ayten Karakteri Melike İpek Yalova

Bu konu; karadayı dizisi ayten karakteri melike ipek yalova hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara ilk bölümüyle merhaba diyerek hızlı bir giriş yapan Karadayı dizisi reytingleri fırlatacak konusuyla izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizinin ilk bölümünün ardından twitter mesajları ile beğenilerini sunan ünlüler dünyası da diziyi sıkı sıkıya takip edecek gibi...
  3. Karadayı Dizisi Ayten (Melike İpek Yalova) Kimdir?

Karadayı Dizisi Ayten (Melike İpek Yalova) Kimdir?

Bu konu Karadayı dizi oyuncusu Ayten hakkında bilgilere yer vermektedir. ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Karadayı' da Ayten karakterini canlandıran Melike İpek Yalova' yı daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinden hatırlayanlar olacaktır. Türkan Şoray'a inanılmaz benzerliği ile kısa sürede ilgi odağı olan Melike İpek Yalova şu sıralar Karadayı dizisin de Ayten karakteri ile...
  4. Karadayı Dizisi 16.Bölüm Fragmanı 28 Ocak

Karadayı Dizisi 16.Bölüm Fragmanı 28 Ocak

Bu konu; Karadayı Dizisi 16.Bölüm Fragmanı 28 Ocak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Karady dizisi heyecan dolu bölümleriyle her pazartesi yayınlanmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta yayınlanacak 16.bölümde Mahir babasını ipten kurtarabilecek yeni bir delil buluyor. Bu delili bulmasında ise Mahir'in kızkardeşini seven komiser Yasin'in rolü büyük oluyor. Delil ise Yasin'in...
  5. rihannanın söylediği tüm şarkıları yazarmısınız..

rihannanın söylediği tüm şarkıları yazarmısınız..

Rihannanın şarkılarına bayılıyoum ama bu hayranlık yeni yeni başladı. Benim içib bu sayfaya onun söylediği tüm şarkıları yazabilirmisiniz acaba?Teşk..

Sayfayı Paylaş