gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 29 Nisan 2013 Yeni Bölüm Fragmanı

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu karadayı dizisinin 29 nisan 2013 yeni bölüm fragmanına yer vermektedir. Karadayı dizisini benim gibi dün geceki yani 22.ci bölümünü seyredenler eminim ki heyecandan soluksuz izlemiştir. Mahir Kara'nın kimliğinin açığa çıkmasından sonra hain planlarına devam eden savcı Turgut ve Feride'nin babası çirkin bir oyunla Feride'ye Salih İpek denilen avukatın aslın da Mahir Kara olduğunu söyliyecek ve Feride'nin gözünden Mahir'in düşmesini hatta nefret etmesini sağlayacaklardı.

Hadi Mahir şimdi açıkla onlardan önce söyle diye bayağı dil döktüm .D:D ve sanırım Mahir beni duydu hahaha ve Feride'ye gerçek kimliğinin Salih İpek değil Mahir Kara olduğunu itiraf etti. Zaten dizi de bu sahne ile son buldu. Bakalım 29 Nisan Karadayı'nın yeni bölümün de gelişmeler nasıl olacak? Birçok dizinin müptelaları şimdiden yeni bölümü heyecanla bekliyor. Fragmandan size ufak bir tüyo verelim. Silahlar patlıyor ve büyük ihtimal Mahir vuruluyor. Mahir'i kim nasıl vurdu ve Feride Mahir'e karşı nasıl davranacak? Bunları yeni bölüm de hep birlikte seyredip öğrenmemiz mümkün olacak.

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa dün gerçekten çok heyecanlandım.onlar ağlarken bende ağladım valla :18: haftaya yeni bölümü çooooook merak ediyorum.bu dizi harika bir yapım gerçekten.senariste yönetmene oyunculara bravo ve kenana bergüzara da ayrıyetten alkışşşş:clapping:

MaWiM bunu beğendi.
Karadayı 29 Nisan 2013 Yeni Bölüm Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı 25.ci Bölüm 1 Nisan Yeni Fragman

Karadayı 25.ci Bölüm 1 Nisan Yeni Fragman

bu konu karadayı dizisinin son bölüm fragmanlarına yer vermektedir. Karadayı dizisinin 25 Mart akşamı seyredenler eminim ki benim gibi heyecandan yerin de duramamıştır. Oldukça aksiyon içeren sahnelerle bir karadayı dizisini daha geride bıraktık. Küçük Nazif'in bulunması ile birlikte aile sevinç yaşarken maalesef yine Nazif Kara için hapis yolu göründü. Ahh ahh savcı Turgut yine yaptın...
  2. Karadayı 13 Mayıs 2013 Yeni Bölüm Fragmanı

Karadayı 13 Mayıs 2013 Yeni Bölüm Fragmanı

karadayı fragmanları karadayı yeni bölüm fragman karadayı son bölüm ATV ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Karadayı da heyecan dorukta... Geçtiğimiz hafta vurulan ve hastanede yaşam mücadelesi veren Mahir, yeni bölüm de iyileşip dimdik ayağa kalkıyor:) Babası ile birlikte duruşmaya katılan Mahir ile babası Nazif Kara'yı acaba nasıl bir sonuç bekliyor. Hakime Feride, bir yandan sevdiği...
  3. Karadayı Son Bölüm Yeni Fragman

Karadayı Son Bölüm Yeni Fragman

ATV Ekranlarının fenomen dizisi Karadayı da geçen hafta ki bölümün de silahlar patlamış ve Mehmet Saim Nazif Kara tarafından vurulmuştu. Beyefendi lakaplı Mehmet Saim vuruldu ama öldümü yeni fragman da bununla ilgili bir bilgi yok bu demekki yeni bölümde bunu öğrenmemiz mümkün olacak. Babasının suçunu üzerine alan Mahir Kara Mehmet Saim'i kendisinin vurdugunu söylüyor. Gittikçe nefeslerin...
  4. Karadayı Son Bölüm Fragmanı 6 Nisan 2015

Karadayı Son Bölüm Fragmanı 6 Nisan 2015

Karadayı dizisinin tutkunları için ATV ekranlarının fenomeni haline gelen dizinin son bölüm yeni fragmanını sizler için paylaşıyoruz. [MEDIA]
  5. Karadayı 107. bölüm fragmanı (20 nisan)

Karadayı 107. bölüm fragmanı (20 nisan)

[MEDIA] Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un başrollerinde yer aldığı, ay yapım imzalı sevilen dizi Karadayı 107. bölüm fragman yayınlandı mı? merakı üzerine hazırladığımız bu haberde tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Nefes kesen yeni bölümü ile Karadayı 20 Nisan Pazartesi akşamı saat: 20.00'de ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Not: Karadayı 107. bölüm...

Sayfayı Paylaş