gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı 34.cü 3 Haziran 2013 Fragmanı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karadayı dizi fragmanları
    karadayı dizisi 3 haziran
    karadayı yeni bölüm fragmanı

ATV Ekranlarının sevilerek seyredilen dizisi Karadayı'da heyecan dur durak bilmiyor. Geçen hafta ki bölüm de hakime Feride'yi kaçıran Mahir Kara ile Feride sonunda birlikte oldular. Eve baskın yapan savcı kıl Turgut bu olayı öğrendiğin de şok oluyor. Feride'nin babası ise olaya tepki gösterirken Mahir kendisini vuran kişiyi yakalıyor. Olayda Nejdet'in parmağının olduğunu öğrenen Mahir bakalım nasıl bir ceza kesecek. Feride ve Mahir'in ilişkileri nereye varacak bilmiyoruz ama Mahir yeni bölüm de Feride'ye evlenme teklif ediyor:D:D

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    yaaaa ben bayılıyorum bu diziye önceki hafta pür dikkat izledim bu haftada güzel olacak seviyorum dedi evleneceklermi:D:D

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Evlenseler zaten film biter tatlım ya... Bu dizi Türk dizisi ve dizilerde her an herşey olabilir ama şu an için evleneceklerini sanmıyorum işler daha da çok karışacak bana göre... Şu savcı Turgut'a uyuz oluyorum ama mamafih sonunda Mahir onun hakkından iyi gelecek. Mahir, Turgut'un biletini fena kesecek işte o günü sabırsızlıkla bekliyorum yürü Mahir kim tutar seni bee hahaha

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    yürü mawimmmm kim tutar seni :D:D mamafihhhh ne güldüm ya :D:D

MaWiM bunu beğendi.
Karadayı 34.cü 3 Haziran 2013 Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı Dizisi 14.cü Bölüm Fragman 3

Karadayı Dizisi 14.cü Bölüm Fragman 3

Bu konu Karadayı dizisinin14.cü bölüm fragmanlarına yer vermektedir. Karadayı dizisinin 14 Ocak tarihli oynayacak bölümü şimdiden heyecanla bekleniyor. Kafalarda bir takım soru işaretleri oluşturan fragmanlar ise merak uyandırmaya devam ediyor. Son bölüm fragmanlarının birinde Nazif Kara için idam kararı veriliyor ve darağacına giderken gösteriliyor. Bakalım bu sadece Mahir Kara'nın...
  2. Karadayı 6 Mayıs 2013 Fragman

Karadayı 6 Mayıs 2013 Fragman

karadayı son bölüm karadayı yeni bölüm fragmanı karadayı mahir vuruldu Geçen hafta kimliği ortaya çıkan Mahir ne yazık ki dizinin son saniyelerin de Feride'nin gözü önünde vurularak hayranlarını üzüntüye boğdu. Mahir'in bu hafta akibeti ne olacak bilinmez ama Feride epey bir acı çekiyor ve Mahir için gözyaşı döküyor. Mahir hakkın da sanki acı bir haber verilecek çünkü fragmanda yaşanan...
  3. Karadayı 35.Bölüm 2. Fragmanı 10 Haziran 2013

Karadayı 35.Bölüm 2. Fragmanı 10 Haziran 2013

karadayı 35.bölüm fragman karadayı 10 haziran Sevgili melekler, bu sezonun en sevilen ve ilgiyle takip edilen dizilerinden biri olan Karadayı'da işler iyice karışıyor. Mahir Necdet’in peşine düşüyor. Necdet ise Mahir’den kaçmaya çalışıyor bu sırada Ayten’e yapılanları öğreniyor. Turgut,Feride’ye aşkını ilan edecekken karşısında Mahir’i buluyor. Feride ise Mahir’in aşkına bir kez daha...
  4. Karadayı 17 Haziran 2013 Fragman 2

Karadayı 17 Haziran 2013 Fragman 2

karadayı 36. bölüm fragmanı karadayı son bölüm fragmanı karadayı dizi fragmanları Karadayı dizisinin yeni bölümünü heyecanla bekleyenler için fragmanları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 36.cı bölümün oynayacağı 17 Haziran 2013 akşamı Mahir'in başı yine dertten kurtulmuyor. Geçen hafta ki bölümde savcı Süleyman'ın eşinin evi hatırlarsanız ateşe verilmişti. O esnada Mahir'in de annesinin o...
  5. Karadayı 15 Haziran Final Fragmanı

Karadayı 15 Haziran Final Fragmanı

ATV Ekranlarının reyting rekoru kıran fenomen dizisi"Karadayı" 15 Haziran da ekranlara veda edecek. Final için dönen fragmanlar adeta izleyicinin yüreğini dağladı diyebiliriz. Final da Kara ailesi bir mezarın başın da toplanmışlar ve hepsinin yüzün de oldukça üzgün bir ifade var. Mezar taşın da ise Mahir Kara'nın isminin yazılı olması izleyiciyi hem çok üzdü hemde sinirlendirdiğini...

Sayfayı Paylaş