gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Karadayı 89. bölümde çalan -Orhan Gencebay Hor Görme Garibi şarkısı

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

karadayı 89. bölüm hor görme garibi şarkısı,hor görme garibi şarkı sözleri,karadayı 89. bölüm orhan gencebay şarkısı,karadayı 89. bölüm hor görme garibi orhan gencebay dinle 180608_1.jpg

Nerde boynu bükük bir garip görsen
    Hor görme kim bilir ne derdi vardır
    O garip halinde ne sırlar gizli
    Onu bu hallere bir koyan vardır
    Belki benim gibi sevdiği vardır

Ümitsiz bir aşkın garibi oldum
    Aradım hatayı kendimde buldum
    Ne söylesem gönül dinlemez
    Deli gibi seven yine ben oldum
    Ne söylesem gönül dinlemez
    Delice seven yine ben oldum

Nice ümit dolu hayat yolunda
    Yolunu kaybeden garip ne yapsın
    Her şey Hak’tan ama zulmetmek kuldan
    Gönül bir zalimi sevdi ne yapsın
    Gönlüm bir zalimi sevdi ne yapsın

Madem yaşamaya geldik dünyaya
    Benim de her şeyde bir hakkım vardır
    Sevmiyorsan hor görme bari
    Benim de senin gibi Allah’ım vardır
    Benim de senin gibi Allah’ım vardır

Karadayı 89. bölümde çalan -Orhan Gencebay Hor Görme Garibi şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Beni Hor Görme

Mahsun Kırmızıgül - Beni Hor Görme

mahsun kırmızıgül beni hor görme sen altınsın ben tunçmuyum Beni hor görme gardaşım Sen altınsın ben tunç muyum Aynı vardan var olmuşuz Sen gümüşsün ben saç mıyım Topraktandır cümle beden Nefsini öldür ölmeden Böyle emretmiş yaradan Sen kalemsin ben uçmuyum Tabiata insan aşık Topraktan olduk gardaşık Aynı yolcuyuz yoldaşık Sen yolcusun ben bac mıyım __________________
  2. Binbir Gece 89.Bölüm Özeti

Binbir Gece 89.Bölüm Özeti

Engin, Şehrazat’a yüzük uzatıyor Eda kendi sonunu hazırlarken etrafına büyük bir korku ve gerilim saçar. Şehrazat’ın büyük bir panikle Onur’u araması Engin’e güven problemi yaşatır. Bennu’nun boşanmak için mahkemeye başvurması Kerem’i şaşkına çevirir. Şehrazat ve Engin’in evlenme kararı karşısında eski eş Beyza, farklı bir taktik geliştirir. Şehrazat’ın evleneceğini Kaan’dan öğrenen Burhan...
  3. Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik

Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik

karadayı son bölümde çalan şarkı, karadayı yeni sezonda çalan şarkı, elma attım yuvarlandı sözleri, karadayı elma attım yuvarlandı kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan şarkının sözleri Karadayı nihayet izleyicisi ile bu akşam 15 Eylül 2014 Pazartesi itibari ile tekrar buluştu. Yeni sezonun ilk bölümün de yürekleri dağladı. Bende dahil eminim ki birçok kişi ekran karşısın da gözyaşlarını...
  4. Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri

Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri

karadayı son öblümde çalan şarkı, karadayı son bölümde eşyalar toplanmış kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan kadınım sözleri, karadayıda son bölümde çalan kadınım kim söylüyor 17 Kasım 2014 akşamı oynanan atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı da çalan bir parça vardı ki izleyici ekran başına kilitledi. "Kadınım" isimli parçayı merak edenler için hemen söyliyelim merhum...
  5. Karadayı 89. bölüm - Mahir babasına içini döküyor !

Karadayı 89. bölüm - Mahir babasına içini döküyor !

karadayı 89. bölüm,karadayı 89. bölümde mahir ve babasının konuşması,karadayı 89. bölüm mahir ve nazif baba konuşması,karadayı 89. bölüm mahir babasına içini döküyor [MEDIA] Dün akşam ekranların tutku ile izlenen dizisi Karadayı'da yine gözyaşları durmadı. Kendisini kabadayı zanneden babası tarafından dışlanan Mahir, arkadaşının Mahir'e haber vermesi sonucu Nazif Baba'nın işlerinin iyi...

Sayfayı Paylaş