gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Dizisi Gizli Aşk Bu Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; karadayı dizisi gizli aşk bu şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yeni sezonun iddialı dizilerinden Karadayı, sürükleyici senaryosuyla izleyiciyi kendine çekmeyi başardı. Dizinin son yayınlanan bölümünde çalan bir şarkı ise bizleri eskiye götürdü. Sanat güneşimiz Zeki Müren 'den sık sık dinlediğimiz Gizli Aşk BU şarkısı dizinin bu bölümünde kullanıldı. Biz de bu sayfamızda sizlere şarkının sözlerini sunuyoruz...

Gizli Aşk Bu

Gizli aşk bu söyleyemem
    Derdimi hiç kimseye
    Zevke veda neşeye de
    Veda arık herşeye

Arzular bir bir hayal oldu
    Baharımın gülleri soldu
    Gönlüm hicran,hasret,gamla doldu

Sevdim ama görmüyor bak gözlerim hiç kimseyi
    Gizli aşk bu gizli dertmiş
    Veda ettim her şeye

Arzular bir bir hayal oldu
    Baharımın gülleri soldu
    Gönlüm hicran,hasret,gamla doldu

Karadayı Dizisi Gizli Aşk Bu Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü aşkım şarkı sözü

Bengü aşkım şarkı sözü

bengü aşkım bengü aşkım şarkısı sözleri şarkı sözleri bengü aşkım şarkı sözü, 2011, sözleri, şarkıları, burada arkadaşlar Bengü'nün "Aşkım" adlı şarkısı, bu yaza damgasını vuracak olan şarkılar arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de Meleklermekani.com olarak, Bengü'nün "Aşkım" şarkısının sözlerini, sizlerle paylaşmak istedik:A Coştuk ancak tutmamız gerekirse Aşk...
  2. Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözü

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözü

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözleri Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkısı sözü Fettah Can'ın sevilen hit şarkılarından biri olan Bu Aşkın Katili Sensin adlı parçanın sözlerini bu yazımızda tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Dur dedim döndü Seni yolda gördüğüm O gün ne güzel gündü Öyle büyük sevdim ki Yürek böyle karlı dağı İlk kez gördü Dalmışım...
  3. Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini paylaşın ve dinleyin tavsiye ederim :)
  4. Mustafa Ceceli'den Gizli Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli'den Gizli Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli Gizli Şarkı Sözleri Mustafa Ceceli Gizli Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli bu sayfamızın konuğu. Biz de Mustafa Ceceli hayranlarını sayfamıza davet ediyor ve Mustafa Ceceli Gizli Şarkı Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :) Hala şansımız var Hala çok geç sayılmaz Ben hala olur diyorum Hala inatla Çekip gitmek en kolayı Kalmak zor olduğundan...
  5. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...

Sayfayı Paylaş