gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Dizisinde 7 Ocak 2013 Çalan Parça

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu karadayı dizi müziklerine yer vermektedir. Başrollerini Berguzer Korel ve Kenan İmirzalıoğlu' nun paylaştığı Karadayı, gün geçtikçe seyirciyi ekran başına bağlamaya devam ediyor. Reytingleri oldukça yüksek olan dizi de çalan parçalar ise çok beğeniliyor.

7 Ocak 2013 tarihli dizi bölümün de "Sensiz Saadet Neymiş" isimli parça dizi müziği olarak yer aldı. Sizler için parçanın sözlerini paylaşıyorum.

Sensiz Saadet Neymiş

sensiz saadet neymiş
    tatmadım bilemem ki
    alnımın yazısıydın
    ne yapsam silemem ki

sensiz saadet neymiş
    tatmadım bilemem ki
    alnımın yazısıydın
    ne yapsam silemem ki

seni uzaktan sevmek
    aşkların en güzeli
    alıştım hasretine
    gel desen gelemem ki

Karadayı Dizisinde 7 Ocak 2013 Çalan Parça konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. survivor müzikleri ve çalan parçalar

survivor müzikleri ve çalan parçalar

survivor Anıl Cevher Begüm yat keyfi ödülünde anıl jet skiye binerken çalan şarkının adını nedir jet ski yaparken çalan şarkı lütfen aklımı kaybedicem yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.Ama altını çizerim lovumbadan bahsetmiyorum acil bulun lütfen ama linkini bulamıyorum sanırım 2 haziran 2012 33. bölüm olması lazım lütfen bulun acilll
  2. acun.com 41.bölüm 5.parça 4:38 de çalan parça

acun.com 41.bölüm 5.parça 4:38 de çalan parça

bu parçanın sürekli sözsüz bölümünü çalıyorlar bulamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz
  3. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  4. karadayı dizisinde 10 aralık akşamı çalan şarkının sözleri

karadayı dizisinde 10 aralık akşamı çalan şarkının sözleri

Dün gece yine Karadayı çok heyecanlıydı.Yalnız dizide bir parça çaldı, hani Nazif Kara hapisteyken söyledi ilk dizeleri sonra sazla çalındı. Onun sözlerini yazabilir misiniz ?
  5. Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

karadayı dizisi son bölüm, karadayı son bölümde neler oldu, karadayı melih öldümü ATV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi "Karadayı" 24 Şubat akşaım oynadığı bölümü ile izleyici ekran başına kilitledi. Oldukça heyecanlı geçen dizi de Mahir Kara babasını hapisten kaçırıyor ve ailesi ile birlikte yurtdışına kaçmak için kibrit Yasin'in mekanın da bekliyordu. Bu esnada oraya gelen...

Sayfayı Paylaş