gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Dizisinde Savcı Turgut Öldü mü?

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karadayı son bölüm yorumları, turgut öldümü, savcı turgut öldümü 18 Kasım 2013 Karadayı dizisini ben şahsen büyük bir heyecanla izledim. Hele son sahnede Serra ve savcı Turgut'un uçurumdan araba ile yuvanlanması ve arabanın patlaması sonucunda şimdi akıllarda soru işaretleri oluştu. Savcı turgut öldümü? Ben Turgut'un ne kadar hain ve 9 canlı olduğunu bildiğim için aklıma son anda arabadan uçurumdan düşmeden önce kendini attığı ihtimali geliyor. Turgut'un ölmesi dizinin seyrini inanılmaz derecede değiştirecektir. Bir sonra ki yeni bölüm de bunları öğrenecez. Şimdilik merakla bekliyoruz:D:D
    savci turgut.jpg

Karadayı Dizisinde Savcı Turgut Öldü mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suskunlar dizisinde ki Sarı Bilal öldü mü ?

suskunlar dizisinde ki Sarı Bilal öldü mü ?

Suskunlar dizisinin fanatiğiyim, geçen bölüm çok yine çok heyecanlı bir yerde bitti, acaba Sarı Bilal öldü mü çopk merak ediyorum :S
  2. Karadayı Dizisi Savcı Turgut (Yurdaer Okur) Kimdir?

Karadayı Dizisi Savcı Turgut (Yurdaer Okur) Kimdir?

Bu konu Karadayı dizi oyuncusu Turgut savcı hakkında bilgilere yer vermektedir. Karadayı dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan dizi de mesleğini kötü bir şekilde kullanan Savcı Turgut Akın hakkında bilgiler sizlerle... Dizi de mesleğini kullanarak birçok suça iştarek eden ve hatta katil bile olan savcı Turgut, hakime Feride ye de karşı duygular beslerken, çıkarları uğruna kötülük...
  3. 31 Mart Karadayı Savcı Turgut Öldü!

31 Mart Karadayı Savcı Turgut Öldü!

savcı turgut öldümü, savcı turgut öldü, turgut öldümü ATV Ekranlarının sevilen dizisi "Karadayı" konusu ve güçlü oyuncuları tarfından izleyici tarafından beğenilerek ilgi ile izleniyor. Dizinin başından beri her türlü olaydan kurtulmayı başaran savcı Turgut, ne yazık ki dün akşam ki bölüm de su testisi su yolunda kırılır sözünü bize hatırlatarak hazin bir şekil de öldü... Barut...
  4. Savcı Turgut Diziye Gerimi Dönüyor?

Savcı Turgut Diziye Gerimi Dönüyor?

karadayı son bölüm fragmanı, karadayı yeni bölüm fragmanı, savcı turgut ölmedimi, savcı turgut karadayı Evet sevgili karadayı dizisinin müdavimleri, dizinin oynanacak yeni bölüm fragmanını izlediğinizde şok bir gelişmenin olacağını görüyoruz. Necdet, esrarengiz bir biçimde savcı Turgut tarafından bir mektup alır. Bu mektupla birlikte Necdet ve seyircinin de kafası karışacaktır. Yoksa Turgut...
  5. Karadayı 100. bölümde Savcı Turgut Mahire yardım elini uzattı

Karadayı 100. bölümde Savcı Turgut Mahire yardım elini uzattı

Karadayı dizsisi bu hafta 100. bölümü ile dalya dedi ve Karadayı son bölüm izleyicileri ekran başına topladı. Öyle ki “Karadayı son bölüm” ifadesi Google aramalarında trende girdi. Peki dün akşamki (2 Mart) bölümde neler oldu? Dizinin son bölümün de Mehmet Emir’in kumpasıyla Mahir, suçsuz yere hapse düştü ama neyse ki Feride bunun farkındaydı. Mahir hapse düşmesinin yanında bir de ölüm...

Sayfayı Paylaş