gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Dizisine Rakip Dizi Geliyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Karadayı Dizisine Rakip Dizi Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, pazartesi gecelerinin tartışmasız rakipsiz dizisi Karadayı 'nın karşısına Show Tv yepyeni bir dizi ile geliyor. Birol Güven'in senaryosunu yazdığı dizinin adı ise "Aşk Emek İster". İşte haberin detayları...

MinT'in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Birol Güven'in yazdığı ve Hamdi Alkan'ın yönetmen koltuğuna oturacağı yeni dizi Aşk Emek İster'in yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Ekin Türkmen ve Furkan Palalı'nın olduğu yeni dizi 15 Nisan Pazartesi akşamı 20.00'de Show TV'de başlayacak.
    haber365

AngelShe ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Karadayı dizisine bana göre kimse rakip olamaz:D:D Senaryosu ve güçlü oyuncuları ile bana göre yılın dizisi Kenan İmirzalıoğlu'nu zaten tek geçerim hahaha

AngelShe bunu beğendi.
  3. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede Karadayı'nın yerini tutacağını sanmıyorum :)

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bencdede karadayi cok güzel bir dizi onu gecmesi icin gercekten cok güzel bir senaryosu olmasi gerek, ve oyuncularida bi o kadar basarili

Karadayı Dizisine Rakip Dizi Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emolara Rakip Bir Akım Geliyor : ~Ganguro~

Emolara Rakip Bir Akım Geliyor : ~Ganguro~

hahaha Meleklerim Emolar yetmezmis gibi, simdi bide Ganguro'lar cikmis :D:D:D ya ben tam karar veremedim, simdi gelen gideni aratirmi :D:D:D Yoksa iyikide gelmislermi :D:D:D karar sizin Meleklerim :D:D:D ama benim sahsi fikrim, nekadar kötü olsalarda, emolardan biraz sevimli gibiler hahaha...
  2. Muhteşem Yüzyıl'a Rakip Yeni Dizi Geliyor! Gümüş Lale..

Muhteşem Yüzyıl'a Rakip Yeni Dizi Geliyor! Gümüş Lale..

gümüş lale izmit Bakalım nasıl olacak, tutacak mı .. Süper bir Osmanlı dizisi geliyorİşte şimdi Muhteşem Yüzyıl'a gerçek bir rakip çıktı... ....Gümüş Lale.... Nakş-i Dil Sultan dizisinin daha yayına girmeden rafa kaldırılmasından sonra TRT, yeni bir Osmanlı dizisi için düğmeye batı. Ünlü yönetmen Ezel Akay'ın yöneteceği dizide III. Ahmet dönemi anlatlacak. Dizinin ismi Gümüş Lale. Dizi...
  3. Karadayı Dizi Oyuncusu Mehmet Bozdoğan

Karadayı Dizi Oyuncusu Mehmet Bozdoğan

Bu konu Karadayı dizi oyuncusu mehmet Bozdağan hakkında bilgilere yer vermektedir. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile gün geçtikçe reyting rekorları kıran ve seyirciyi ekran başına bağlayan Karadayı dizisine Mehmet Bozdoğan da transfer oldu. Dizi de Mahir Kara'nın düşmanı olarak karşımıza çıkacak olan Mehmet Bozdoğan'ı en son "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisin de Ekber karakteri ile...
  4. Karadayı Dizisin de Yaver Kim?

Karadayı Dizisin de Yaver Kim?

Bu konu karadayı dizisinde yaver isimli kişinin kim olduğuna dair bilgilere yer vermektedir. Ekranların sevilen dizisi Karadayı'da heyecan dorukta diyebilirim. Son bölüm fragmanını izleyenler dizi de Yaver isimli birinin geçitğini görmüştür. Akıllarda soru işareti bırakan Yaver kim? Diziye katılacak yeni bir karakter mi yoksa birinin lakabı mı? Merak ettiğinizi bilerek hemen sorunuzun...
  5. Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

karadayı dizisi son bölüm, karadayı son bölümde neler oldu, karadayı melih öldümü ATV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi "Karadayı" 24 Şubat akşaım oynadığı bölümü ile izleyici ekran başına kilitledi. Oldukça heyecanlı geçen dizi de Mahir Kara babasını hapisten kaçırıyor ve ailesi ile birlikte yurtdışına kaçmak için kibrit Yasin'in mekanın da bekliyordu. Bu esnada oraya gelen...

Sayfayı Paylaş