gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

karadayı dizisinin tam kadrosunu paylaşırmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Karadayı dizisinin tam kadrosunu rica ediyorumç Bazı oyuncuların isimlerinibilmiyorum, var mı bilgi forumunuzda ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan karadayı dizisi oyuncuları şunlardır:

Kenan İmirzalioğlu

Bergüzar Korel

Çetin Tekindor

Gülcan Arslan

Rıza Kocaoğlu

Yavuz Bingöl

Melike İpek Yalova

karadayı dizisinin tam kadrosunu paylaşırmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alemin Kralı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Alemin Kralı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

alemin kralı dizisi oyuncu kadrosu kimler oynuyor başroller yayın tarihi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce konusu ve hikayesi ile ilgili bilgiler verdiğimiz ''Alemin Kralı '' dizisinin oyuncu kadrosu da hayli kalabalık melekler :) Dizide Oya Başar,Şafak Sezer,Evrim Akın,Zeynep Gülmez ,Metin Yıldız,Ececan Gümeci ve Elvin Levinler başrolleri paylaşacaklar. Merakla...
  2. Harem Dizisi Tam Kadro Oyuncuları Buyrun

Harem Dizisi Tam Kadro Oyuncuları Buyrun

harem dizisi oyuncu kadrosu harem dizisi oyuncuları Sevgili melekler, yakında Fox Tvde başlayacak olan Harem dizisi kadrosu tamamlandı. Gani Müjde'nin tasarım ve senaryosunu üstlendiği Harem dizisi kahkahadan kırıp geçirecek. Dün ilk oyuncu bilgileriyle sizleri haberdar ettiğimiz tam kadro bugün açıklandı. İşte harem dizisi oyuncu kadrosu son bilgileri.... Eylül ayında Fox kanalında ekrana...
  3. 2013 Survivor  Tam Kadro Gönüllüler Tanıtım Videosu!

2013 Survivor Tam Kadro Gönüllüler Tanıtım Videosu!

Bu konu; 2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler Tam Kadro Tanıtım Videosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013, 17 Martta ekranlara merhaba diyecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecan içinde geçeceğine inandığımız yarışmada tüm kadro tamamlandı. Buna göre gönüllüler takımı şu isimlerden oluşuyor.. Hilmicem İntepe, Gül Fakı, Mustafa , Murat Ceylan, Emel Gürel,...
  4. 2013 Survivor Tam Kadro Ünlüler Tanıtım Videosu!

2013 Survivor Tam Kadro Ünlüler Tanıtım Videosu!

Bu konu; 2013 Survivor Tam Kadro Ünlüler Tanıtım Videosu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 17 Mart Survivor sevenler için büyük gün. Çünkü sezonun yeni bölümleri 17 Martta başlayacak. Yepyeni iki kadroyla ekranlara gelecek olan yarışma kıyasıya bir mücadeleye sahne olacak. Survivor 2013 ünlüler geçidinde ise kimler yok ki; cengiz coşkun, larissa gacemer ümit karan...
  5. Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

karadayı dizisi son bölüm, karadayı son bölümde neler oldu, karadayı melih öldümü ATV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi "Karadayı" 24 Şubat akşaım oynadığı bölümü ile izleyici ekran başına kilitledi. Oldukça heyecanlı geçen dizi de Mahir Kara babasını hapisten kaçırıyor ve ailesi ile birlikte yurtdışına kaçmak için kibrit Yasin'in mekanın da bekliyordu. Bu esnada oraya gelen...

Sayfayı Paylaş